Skocz do zawartości
  • 0

Zamiana Mi5 64GB na?


Gravis

Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
19 godzin temu, Gravis napisał:

Poszukuje innego modelu do 5,2" godnego następcy w okolicy max 350$. 

Bedzie ciezko... Samoistnie nasuwa sie opcja na mi6, tyle ze poza jednym sklepem ktory wrzucil jakeis promo na mi6 za afaik 360$, to wszedzie cena oscyluje w okolicy 400$. 

Z innych marek tez ciezko powiedziec, moze cos daloby sie ugrac na amazon.de ostatnio byl samsung S7 za okolo 1600zl, ale to przekracza budzet. 

Moze warto pomeczyc sie z miesiac z jakims sztruclem z szuflady i czaic na okazje na mi6. Tyle ze tez nikt nie zagwarantuje ze cena spadnie do tych 350$ do pazdziernika. No i ten nieszczesny VAT, ktory zawsze powinno brac sie pod uwage, tez bruzdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
23 minuty temu, Gravis napisał:

Tomtop z UPS przez Holandie za 395$ i 9% cashback już na moim paypal ;) mimo braku telefonu fizycznie jeszcze :D 

Nie znam tego sklepu, więc zapytam:

  • ceny tam są tylko podane w PLN czy rzeczywiście płaci się w PLN (tzn. z Paypala są pobierane PLN, dokładnie wg podanej ceny?)
  • jak idzie z Holandii, to wiadomo, że bez VAT. Ale niektóre modele wysyłają tylko z Chin. Czy wtedy oferują jakąś "metodę" bezvatową?
  • jak wygląda kwestia gwarancji, a szczególnie – jeśli nasz takie info – w prakyce?
  • za co konkretnie ten zwrot 9% się dostaje?

Dziękuję!

Oraz – czy możesz podać link do tej oferty, bo ja znalazłem tylko tą:

https://www.tomtop.com/xiaomi-5/p-pz0041b-us-64.html

a tam nie ma opcji wysyłki z/przez Holandię...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
41 minut temu, cietybadacz napisał:

Odpowiesz na pytanie@latet w tym wątku lub na priv?
Myślę nad zmianą mi5 na mi6. Mi5 działa nadal ok. Na miui 9 świetnie. Tylko znudził mi się.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem, czy na pewno do mnie to pytanie? Nie przeżyłem przesiadki Mi5→Mi6. Wciąż siedzę na Mi5. Ale gdybym dziś musiał zmienić telefon, to na pewno bym wybrał Mi6, choć daleko mu do idealnego telefonu moich marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
53 minuty temu, cietybadacz napisał:

Odpowiesz na pytanie@latet w tym wątku lub na priv?
Myślę nad zmianą mi5 na mi6. Mi5 działa nadal ok. Na miui 9 świetnie. Tylko znudził mi się.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Już się podzieliłem odpowiedzią na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...