Skocz do zawartości

Zalany MI5 - pomocy !!


GnoM84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zalałem mojego ukochanego mi5. Już od 24 godzin leży w ryżu, zamknięty w szczelnym worku. Ponoć po 24 godzinach można próbować go włączyć ale obawiam się że poprzez próbę uruchomienia mogę go dobić. Proszę o jakąś poradę co tu zrobić.

1. Czy trzymać go dalej w ryżu i nie włączać, czy może wysłać go do serwisu( telefon kupiony na ibuygo).

2. Czy telefony z ibuygo obejmuje gwarancja w Polsce i jeżeli tak to gdzie mieści się serwis.

3. Zależy mi na zdjęciach mojej 9-cio miesięcznej córki w telefonie czy mogę je jakoś uratować?

Proszę o pomoc. Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłeś tylną klapkę w telefonie czy tak po prostu wsadziłeś do ryżu? Jeśli go nie otworzyłeś, szanse powodzenia są niestety marne. Najlepszym sposobem na osuszenie telefonu jest rozebranie go na jak najmniejsze części i poprzecieranie ich wacikiem nasączonym 95-cio procentowym spirytusem i zostawienie na słońcu, a przy dzisiejszej pogodzie, na lekko rozgrzanym kaloryferze. Wrzucenie nieotwartego telefonu do ryżu działa wogóle albo bardzo słabo, to jednen z mitów.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, XiaoRén napisał:

Otworzyłeś tylną klapkę w telefonie czy tak po prostu wsadziłeś do ryżu? Jeśli go nie otworzyłeś, szanse powodzenia są niestety marne. Najlepszym sposobem na osuszenie telefonu jest rozebranie go na jak najmniejsze części i poprzecieranie ich wacikiem nasączonym 95-cio procentowym spirytusem i zostawienie na słońcu, a przy dzisiejszej pogodzie, na lekko rozgrzanym kaloryferze. Wrzucenie nieotwartego telefonu do ryżu działa wogóle albo bardzo słabo, to jednen z mitów.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

a powiedz mi jak otworzyć telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Telefon po kilku dniach został złożony delikatnie podładowany i ... działa. Ekran troszku zmienił wygląd ( ślady po zalaniu ). Chyba przestała działać antena wifi gdyż nie mogę włączyć skanowania sieci. Najgorsze jest to że gdy podepnę telefon pod laptopa ten go wykrywa lecz za chwilę znika i nie mogę przenieść zdjęć na których mi zależy. Może coś poradzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, GnoM84 napisał:

:) MI5 nie ma slotu karty pamięci :(

to faktycznie spora przeszkoda;P

moze zmiana trybu przesylania plikow cokolwiek zmieni?

EDIT

 

i ostatnie Ci mi przychodzi do glowy to podlaczenie jakiejs pamieci usb w port, ale jesli z kompem sie nie laczy to i z pamiecia moze byc ciezko... ale pewnie sprobowac warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...