Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam

Przejrzałem podobne tematy i nie znalazłem niestety odpowiedzi na mój problem.

 

Zniknęła mi, dosłownie, aplikacja "Telefon" z głównego ekranu. Mówiąc dokładniej - skrót do niej, bo aplikacja sama w sobie figuruje w ustawieniach i aplikacjach systemowych, mogę ją konfigurować itp., natomiast nie mam do niej dostępu. Jedynym odstępstwem od tego jest sytuacja, w której to ktoś do mnie dzwoni i nie odbiorę telefonu, wówczas klikam w powiadomienie o nieodebranym połączeniu i widzę klawiaturę oraz historię połączeń.

Aplikacja nie została usunięta, bo w spisie aplikacji figuruje. Skrót nie został też przeniesiony na inny ekran. Po prostu zniknął i nie mam pojęcia jak do niego dotrzeć lub wygenerować nowy.

Czy jest jakiś nieinwazyjny sposób na rozwiązanie tej sytuacji? Chciałbym uniknąć powrotu do ustawień fabrycznych itp.

Nie licząc dialerów z Google Play, które to w większości posiadają reklamy w wersjach darmowych, nie mam obecnie możliwości wykonywania połączeń (poza opisaną sytuacją, kiedy to ktoś do mnie dzwoni).

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Edited by shae
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...