Skocz do zawartości

Kolor Waszego "złotego" Redmi Note 4X?


KamQiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zacznijmy od tego czy istnieje w ogóle wersja Xiaomi Redmi Note 4X (Snapdragon) z białym przodem i szarym tyłem? No cóż... Nigdy takiej nie widziałem do kupienia, a gdy szukałem przejrzałem bardzo wiele ofert. Jednak znalazłem takie zdjęcie, które sugeruje, że taka wersja również jest dostępna:

redmi-note4-7591.jpg

 

Gdy patrzę na mój smartfon widzę właśnie jakby był po prostu szary. Przy patrzeniu na niego pod kątem 90 stopni nawet delikatnie nie wpada w szary. Dopiero przy dość sporym odchyleniu urządzenia jakby delikatnie wpada w beżowy i jest właśnie taki szaro-beżowy. Można by to nazwać złotym, ale jest to moim zdaniem sporo naciągane. 

Dlatego pytam Was! Na pewno ktoś posiada złotą wersję i doskonale wie czy w rzeczywistości jest on bardziej szary niż złoty?

Pozdrawiam,

KamQiX

Edytowane przez KamQiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mi osobiście czarna ramka ekranu wokół białego frontu nie przeszkadza a nawet nie zwracałem na nią uwagi dopóki nie zacząłem czytać opinii na forum.

Złoty tył jest mało złoty ale to głównie zależy od światła, w dziennym świetle tył wydaje mi się bardziej szary niż złoty.

W sumie wolałbym czarne plecki a nawet błękitne ale nie dam 270zł więcej za głupi kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, tpawel napisał:

O ile 3/32 w sumie słabo z Chin wychodzi o tyle 4/64 z wysyłka bezvatową kupi poniżej 8 stówek..

A dolicz VAT i masz to samo. Chciałem kupić na ibuygou.com ale brak opcji DHL czyli na 100% doliczyli by mi VAT i musiałbym czekać tydzień, dwa, miesiąc... a tak to miałem słuchawkę następnego dnia rano zamawiając wieczorem. 

 

3 minuty temu, majdan12 napisał:

@Słony

A w Proline 3/32 GB za 699/749 zł :-D

Zastanawiałem się czy brać w Saturnie za 730zł 3/32 ale nie widzę opcji 3GB RAM jak mi teraz zostaje średnio 1GB wolnego z 4GB ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...