Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi redmi 4X 4/64 czy redmi note 4 4/64


wariat360

Pytanie

Witam. Jako że chcę rozpocząć przygodę z marką Xiaomi chciałbym zapytać który telefon wybrać Xiaomi Redmi 4X 4/64 GB  czy Xiaomi Redmi Note 4 4/64 GB. Chodzi mi głównie o codzienne użytkowanie i wydajność, plusy i minusy odnośnie tych modeli , a może coś innego w przedziale 900-1000 zł o lepszych parametrach ale od Xiaomi? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Witam. Ja zastanawiałem się nad zmianą telefonu od dłuższego czasu i po długich przemyśleniach kupiłem Redmi Note 4 x 3/32gb . Dla mnie to niewielka zmiana na plus, jeśli chodzi o wydajność, po przesiadce z Redmi 3 Pro. Jednak wykonanie Redmi Note 4 jest dużo lepsze, ekran również jest lepszy. Bateria podobnie trzyma mimo większego ekranu dzięki bardziej oszczędnemu procesorowi. Moja żona jak zobaczyła Redmi Note 4 ,to od razu jej się spodobał i mimo że zarzekała się, że telefon z ekranem 5.5 cala, jest za duży, to teraz już mnie naciska na zakup tego telefonu. Jak nie przeszkadza Ci wielkość telefonu , to śmiało kupuj Redmi Note 4. Tylko nie wiem ,czy jest sens doplacać do wersji z 4gb RAMu. Jeśli jednak wolisz mniejszy ekran,to w tej kwocie szukał bym Mi 5,a Redmi 4 bym sobie odpuścił.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no własnie tego się obawiam żeby nie był za mały, mam teraz takie polskie coś o nazwie goclever i ma on 5 cali, nie chcę mniejszego niż ten, bo jak w sklepie trzymałem redmi 4A to troszke wydał mi sie mały w stosunku do tego ma on wysokość 14.5 a szerokość prawie 7.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, IT4Geeks.Polska napisał:

Sklep ktory daje rok gw, a regulamin jest tak ubogi ze az szkoda pisac nie wspominajac o grafikach przy przedmiotach czy na ich Allegro jakby dziecko to tworzylo

Chcesz z rozbudowanym, zawiłym regulaminem i wypasioną grafiką? Mogę poszukać. Pytanie było o sprawdzony, ten sprawdzałem i mogę polecić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, FromWP napisał:

Chcesz z rozbudowanym, zawiłym regulaminem i wypasioną grafiką? Mogę poszukać. Pytanie było o sprawdzony, ten sprawdzałem i mogę polecić.

Po pierwsze co powinno zapalic kazdemu Konsumentowi Czerwona Diode w glowie:
12 miesiecy serwisowej... Serio czemu tak dlugo? Nie lepiej dac 10 miesiecy? :D przeciez Chiny daja rok wiec to 12 miesiecy to troszke na wyrost

Brak NIP w regulaminie oraz danych firmy

Brak info gdzie jest serwis

Brak info o czasie naprawy.

 

P. S. Foster nie jest dobrym sklepem, nie reklamujac siebie bo przeciez w/w Uzytkownik moze kupic gdzie chce to dla porownania ja podaje dlugosc gwarancji serwisowej, gdzie jest serwis jak szybko jest ten serwis oraz na caly produkt mam 24 miesiace serwisu a na baterie 12 oraz moje dane bez problemu mozna znalezc na kazdym ogloszeniu na Allegro.

Pomijam ze wiekszosc sprzetu Xiaomi ma bez oznakowania CE czyli nie ma w swietle prawa, prawa tym handlowac no ale takie sa realia w Polsce wiec z tym to walka jak z wiatrakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
37 minut temu, IT4Geeks.Polska napisał:

Pomijam ze wiekszosc sprzetu Xiaomi ma bez oznakowania CE

Dlatego napisałem na co ma zwrócić uwagę i będzie miał znaczek CE (wersje Redmi 4 International z B20). Masz jakieś złe doświadczenia z tym sklepem, oprócz tego że to konkurencja? Czy tylko wypunktowałeś niezgodności z naszym, czy unijnym prawem? Jak daje fakturę to tam są wszystkie dane i ona jest podstawą do wszeklich późniejszych sporów. Reszta czyli to czy ma prawo sprzedawać i na jakich zasadach to jego problem. Apple też daje (dawało) 12 miesięcy gwarancji na swoje produkty (niezgodnie z prawem), a ludzie to kupują. Mało tego, praktycznie nie płaciło podatków w UE. Sklep istnieje fizycznie, ma siedzibę, adres, możesz z gościem porozmawiać. Na tle innych Januszy na temat tego niewiele złego napisano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też jestem z nich zadowolony. Jak coś było nie tak z telefonem, to mi wymienili na drugi bez gadania i jeszcze wymieniony dali sprawdzić na miejscu. Nie zbywali mnie serwisami i naprawami. Dodam że nie kupowałem przez neta i nie mogłem ot tak sobie żądać wymiany. Wadę wykryłem po 4 dniach użytkowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 26.07.2017 o 14:03, gore2kill4 napisał:

Też jestem z nich zadowolony. Jak coś było nie tak z telefonem, to mi wymienili na drugi bez gadania i jeszcze wymieniony dali sprawdzić na miejscu. Nie zbywali mnie serwisami i naprawami. Dodam że nie kupowałem przez neta i nie mogłem ot tak sobie żądać wymiany. Wadę wykryłem po 4 dniach użytkowania.

 Jaką wadę wykryłeś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...