Skocz do zawartości

Mi6 aplikacje pracujące w tle, czujniki


Mirekswirek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od paru dni jestem posiadaczem Mi6.

Jak na kilka dni pracy na nowym smartfonie to jestem zadowolony. Wcześniej miałem Z1 przez 4 lata.

Zauważyłem dziwną rzecz i proszę o pomoc. Mianowicie używając Mi6 jako nawigacji napotkałem problem. Jeżdżąc używam kilku nawigacji na raz (google maps i yanosik). We wcześniejszym smartfonie po prostu uruchamiałem obydwie i wszelakie informacje i ostrzeżenia z obydwu pokazywały się na ekranie. W Mi6 pomimo uruchomienia obydwu działa tylko aktywna i nie wyświetlają mi się komunikaty z drugiej nawigacji. Próbowałem ustawiać różne opcje w ustawieniach aplikacji i nic. Czy można to jakoś zmienić? Czy to przez nowego androida, czy to może Miui, czy ja czegoś jeszcze nie opanowałem?

Aaaaa jeszcze jedno? Zauważyłem, że telefon reaguje chyba na magnes w zamykanym pokrowcu i wyłącza ekran, fajna funkcja ale mam magnetyczny uchwyt na telefon w samochodzie i za każdym razem jak go przykładam do holdera to wyłącza mi ekran, czy można to jakoś wyłączyć?

Z góry dzięki za wszelakie info i wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie dodac aplikacje pozadana do:

- Autostartu

- "zaklodkowac" zeby nie ubijalo

- oszczedzenie baterii ustawic na "Bez ograniczen"



Ustawienia/Ekran Blokady[...]/Ustawienia Zaawansowane - Tryb Smartcover --> wylacz i powinno nie blokowac ekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z nie działaniem Yanosika w tle. Tak jak Immortel napisał trzeba wejść w ustawienia > bateria i wydajność > zarządzaj użyciem baterii przez aplikacje i w trybie oszczędności baterii ustawić "Nie blokuj".
U mnie jak na razie działa.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...