Jump to content

Problem z odtwarzaniem filmów w systemowej galerii i odtwarzaczu video.

si3wc4
 Share

Recommended Posts

Witam.

Od pewnego czasu borykam się z problemem odtwarzania filmów (czy to nagranych telefonem, czy wrzuconych z kompa) przez galerię systemową. Po kliknięciu "Play" pokazuje się pasek przewijania, sterowania głośnością i to tyle. Film się nie odtwarza.

Natomiast jak wejdę w menedżera plików i próbuje otworzyć film dostaję komunikat "failed to get video url" tak jakby chciał odtwarzać z neta.

Po zainstalowaniu osobnego odtwarzacza (MxPlayer PRO) przez menedżera mogę już odtwarzać - o ile ustawię w/w program jako domyślny - ale przez galerię dalej nic nie idzie.

Na koniec dodam, że na globalu było wszystko ok. Problem zaczął się po przesiadce na xiaomi.eu (czysta instalacja, najpierw 7.5.18 teraz 7.5.25).

Mam nadzieję, że dokładnie opisałem swój problem...

Witam ponownie.

Na początku chciałbym podziękować @mrosi za ostrzeżenie dane mi za założenie tematu w dziale "bugs".

Poprosiłem w nim o usunięcie tego tematu a pozostawienie tamtego, gdyż nie uzyskałem pomocy w tym dziale, a przeszukiwania forum dały tyle co nic, chociaż wg @mrosi temat był już omawiany. Owszem. Znalazłem praktycznie identyczny problem, jednak nawet w/w "moderator" jest młodszy stażem na forum niż temat, który był założony w marcu 2014 roku w dziale dla SGS2 i dotyczył on wtedy dużo starszej wersji MIUI, a poza tym chodziło w nim o brak jednej z aplikacji systemowych.

Zawsze sądziłem, że ideą forum jest dzielenie się doświadczeniami oraz niesienie pomocy mniej doświadczonym użytkownikom. 

Dzięki @mrosi uświadomiłem sobie, że owa idea polega na wlepianiu ostrzeżeń bez wyraźnego uzasadnienia.

W każdym razie z problemem poradziłem sobie sam.

Pozdrawiam i szczerze życzę powodzenia w uzyskiwaniu pomocy na tym forum.

• Like 1

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...