Skocz do zawartości

Nawigacja nie dziala w uspieniu


spz86

Rekomendowane odpowiedzi

To kontynuacja watku, ktory admin przeniosl do kosza myslac, ze temat jest latwy lekki i przyjemny:

Niestety. Gdyby tak bylo nie zasmiecialbym forum.

Probowalem juz roznych kombinacji. Obecnie jest: Ustawienia>bateria i wydajnosc>oszczedzanie baterii>tryby oszczedza baterii>nie blokuj. Efekt: GPS gubi fixa po wylaczeniu ekranu.

Przy ustawieniach:

Ustawienia>bateria i wydajnosc>oszczedzanie baterii>tryby oszczedza baterii>blokuj aktywnosc

Ustawienia>bateria i wydajnosc>oszczedzanie baterii>aplikacje z ograniczeniem>endomondo>bez ograniczen

GPS gubi fixa po wylaczeniu ekranu.

 

Co ciekawe @gonzo_86 pisal, o "lokalizacja w tle">zezwol.  Ja nie posiadam takiego pola do wyboru. Dlaczego jest ono niedostepne/niewidoczne.? MIUI 7.5.11 

 

 

// Prosze o przeniesienie do dzialu problemy techniczne. Przez pomylke wybralem zly dzial.

Edytowane przez spz86
// Prosze o przeniesienie do dzialu problemy techniczne. Przez pomylke wybralem zly dzial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przez ustawienia czy panel sterowania i tak kieruje mnie na koncu do tych samych ustawien. Mam tam ustawione wszystkie aplikacje, ktore maja dzialac z GPSem na "bez ograniczen". Juz nawet dodalem do autostartu endomondo, na probe. Klodke zalozylem. I dalej nic.Wyglada jakby cos ubijalo te apki/procesy podczas uspienia. Sciagnalem taka aplikacje jak gps locker. I ta aplikacja chodzi niezaleznie od ustawien ciagle w tle. I pokazuje, ze sygnal GPS nie traci sie. To musi byc cos zwiazanego z zarzadzaniem aplikacjami.... :( 

I dlaczego nie mam tej opcji, ktora wkleiles wczesniej? "Lokalizacja w tle"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne ale od niechcenia wlaczylem google maps i wylaczylem ekran.... odziwo dalej nawigacja gadala. Wlaczylem endomondo i dalej pokazywalo dystans. Wynika z tego, ze po ustawieniu wszystkich aplikacji w trybie oszczedzania baterii endomondo nie trzyma sygnalu gps "na biegu jalowym" czyli bez wcisnietego przycisku start. Jak nacisnie sie start to juz trzyma fixa. Temat teraz uwazam za zamkniety. Choc dalej nie wiem dlaczego u mnie w telefonie nie ma opcji "lokalizacja w tle". Dziekuje bardzo za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...