kubix624358

Podkręcenie procesora Xiaomi Mi5 32Gb

Recommended Posts

Witam, zakupiłem sobie ostatnio xiaomi mi5. Wersja 32gb. Chciałbym podkręcić jeszcze ten procesor aby przyspieszyć jeszcze tą potężną maszynę. Wie ktoś jak to zrobić i ma jakiś poradnik do tego. Bardzo proszę o szybką pomoc. Będę bardzo wdzięczny.

@kubix624358

Nie wiem czy jest wersja dla Android 6. Jesteś na Android 6 przez Xposed?

Jeśli pytasz o poradnik do instalacji tego kernel na MIUI 8 - Android 7, to popatrz dokładnie na to co znajduje się jak przejdziesz na adres XDA, masz tam wszystkie potrzebne informacje.

Interesujące.

Jest możliwość cofnięcia takiej "modyfikacji"?

Bawił się już ktoś z Was tym OC? Jak wygląda kwestia zużycia baterii, nagrzewania się, wydajności faktycznej etc?

Rozumiem, że to w zasadzie bezpieczne bo ten sam procek jest w wersjach 64GB+ ... (?)

@QBAQ

Zrobisz kopie odpowiedniej partycji w TWRP i masz możliwość powrotu do domyślnego kernel MIUI.

Ja się nie bawiłem w OC, ale mojego Mi 5 - 3/64 GB gdzie mogę mocno podkręcić procesor, ale nie widzę sensu robienia tego, ale u ciebie to co innego, bo masz przykręcony procesor i resztę przez system.

Jest bezpieczne podkręcenie twojego Mi 5, do poziomu Mi 5 - 64/128 GB.

@majdan12 podpowiedz o której partycji mowa, zobaczymy co to se facto daje.

P.S. może się wstrzymam :)

IMG_20170424_143733.jpg

Edited by QBAQ

@QBAQ

W TWRP > Backup > Zaznacz Boot i przejedź na pasku w prawo, jeśli chcesz kopie Kernel.

Edited by majdan12

@DominikMIUI

Dziwne. Ogólnie to polecam wykonywać kopie EFS aby w razie przypadku zagubienia się IMEI móc bez problemu i szybko uratować telefon :)ja na dysku mam kilka kopii z kilku różnych systemów, bo w różnych MIUI różnie był EFS zapisywany.

Edited by majdan12

Guest
This topic is now closed to further replies.