Skocz do zawartości

[ROM] Lineage OS For Xiaomi Mi4 Nougat (Cancro)


kcalv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z tutaj zgromadzonych korzysta z następcy słynnego CyanogenModa, jakim jest LineageOS?

Xiaomi Mi4 widnieje na oficjalnej liście wspieranych urządzeń, w związku z czym możemy natrafić na [ROM] Download Lineage OS For Xiaomi Mi4 Nougat (Cancro).

Aktualnie najnowszy ROM jest z dnia 27 marca 2017, wszystkie wersje dostępne tutaj: LineageOS Downloads

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca korzystam z nightly https://download.lineageos.org/cancro

Nie dziala pilot i po tygodniu znikneła możliwość wybrania trybu LTE w ustawieniach sieci. Trzeba wchodzić w zaawansowane ustawienia i tam przestawiać, ale działa to tylko do restartu. Ponadto telefon mniej więcej  raz na dobę sam sie restartuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem kiedyś na jakimś wcześniejszym wydaniu i lipa, posiedziałem maks 2 tyg. Dla mnie Resurrection Remix lepszy, no ale i tak wróciłem do Miui bo jak dla mnie jest lepiej rozwiązane.

W RR jest więcej możliwości konfiguracji niż w LOS, reszta prawie identyczna: stabilność, szybkość, czas działania na baterii itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie, ale testowałem aosp 8.0 i nitrogena 8.0, bez szału. W ogóle poszukuję jakiegoś ROMu, który nie sprawiałby problemów na Mi4.

Czy tylko u mnie po zrobieniu zdjęć w galerii są one do góry nogami, albo bokiem? No i przerywanie dźwięku na Roidmi mnie dobija. Do niedziałającego kompasu już bym się nie czepiał jakby te dwie rzeczy działały normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...