Skocz do zawartości

Kupno MI5


Icegolem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chciałbym kupić Xiaomi MI5 3/64, ale zastanawiam się czy lepiej kupić z Chin czy z allegro.

Na ibuygou.com razem z przesyłką i dodatkowym ubezpieczeniem w PL + ubezpieczenie od VAT wyszło 330$(1300zł).

Z kolei na allegro ceny telefonu zaczynają się już od 1100zł, ale wysyłka jest podobno z UK lub NL.

I teraz moje pytanie czy lepiej kupić przez allegro czy ibuygou i czy w przypadku tej drugiej opcji mam 100% pewność że telefon będzie nowy i oryginalny oraz że nie zapłacę VAT?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Icegolem napisał:

Witam, 

Chciałbym kupić Xiaomi MI5 3/64, ale zastanawiam się czy lepiej kupić z Chin czy z allegro.

Na ibuygou.com razem z przesyłką i dodatkowym ubezpieczeniem w PL + ubezpieczenie od VAT wyszło 330$(1300zł).

Z kolei na allegro ceny telefonu zaczynają się już od 1100zł, ale wysyłka jest podobno z UK lub NL.

I teraz moje pytanie czy lepiej kupić przez allegro czy ibuygou i czy w przypadku tej drugiej opcji mam 100% pewność że telefon będzie nowy i oryginalny oraz że nie zapłacę VAT?

 

Moim zdaniem kup tu:  ibuygou, nowy pewny z gwarancją w PL.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podbije temat, żeby nowego nie zakładać.

Gdzie polecacie teraz z chin zamówić białą Mi5 3/64GB? Chciałbym przy najgorszym scenariuszu, czyli doliczeniu 23% zmieścić się w ~1100zł, da radę?

No i chciałbym, żeby to był w miarę sprawny sklep. Czyli szybka wysyłka najlepiej kurierem - żeby nie czekać miesiąc na telefon.

Edytowane przez Judas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...