Skocz do zawartości

Problem po aktualizacji


Plantator

Rekomendowane odpowiedzi

Mirki mam problem. Wczoraj około 22 pojawiła mi się nowa aktualizacja MIUI 8 na v8.3.1 (coś takiego). Włączyłem ją ale jako że trochę to wszystko trwało to usnąłem i rano zobaczyłem powiadomienie że dane są uszkodzone i muszę zresetować telefon przez co straciłem wszystko co miałem. Wie ktoś czemu tak się stało? 

Edytowane przez Plantator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jakoś mocno mnie nie dziwi taki problem na "Stable". To i tak sukces, że sprzęt się uruchamia, bo po aktualizacji w połowie września sporo osób tego szczęścia nie miały - telefony umierały, a ich uruchomienie było możliwe tylko w warunkach serwisowych. 

Dobra rada na przyszłość - nie instalować aktualizacji od razu, jak się pojawi. Poczekać, poczytać i sprawdzić, czy wszystko jest ok. Takie wpadki trafiają się wszystkim producentom - ostatnio najczęściej w IOS. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Nezumi napisał:

Ciekawe, że takie kwiatki to ma tylko Global, na China 0 zgłoszeń o problemach, a na Globalu zawsze coś :P

Ja ostatnio często obrazuje czym jest Global Stable - to tak jak auto poskładane z ćwiartek - dobrze jeździć nie będzie... No nie ma bata.. 

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przypadek. Od wczoraj poszła taka aktualizacja i to coś z naruszeniem szyfrowanej partycji data. Nie pasuje hasło blokady czy czegokolwiek i jedynie reset jest możliwy. Już dzwonili do mnie z tym problemem i nawet ABC data pytało co jest z tym Xiaomi ;p 

Choć wczoraj dla przykładu poszło OTA do Androida 7.0 dla Nexusa 6X od Google, gdzie ten model ma... Androida 7.1.1. Ludzie dostali FC aplikacji po akceptacji tego OTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Plantator napisał:

@suaweqq mnie też telefon prosił o hasło androida i nie wiedziałem o co chodzi ale wpisałem pin odblokowania ekranu i to było to

wbijałem pin, hasło do konta google i xiaomi oraz inne które przychodziły mi do głowy i niestety nic to nie dało, poszedł format do ust. fabrycznych i teraz mam czyściocha :)

następnym razem poczekam na opinie innych a nie wyrwę się przed szereg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Acid napisał:

Choć wczoraj dla przykładu poszło OTA do Androida 7.0 dla Nexusa 6X od Google, gdzie ten model ma... Androida 7.1.1. Ludzie dostali FC aplikacji po akceptacji tego OTA.

Ale wyszło na to że to celowy zabieg, jeśli ktoś chce mieć kolejne OTA musi zastosować ten downgrade.

https://www.xda-developers.com/google-rolling-back-nexus-6-devices-android-7-nougat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...