Sign in to follow this  
don_kamillo

Redmi Note 4X oficjalnie w sprzedaży

Recommended Posts

Do sprzedaży trafia właśnie nowy model z rodziny Redmi Note oznaczony symbolem 4X.

Model poznaliśmy wcześniej wraz z limitowaną edycją Hatsune Miku, a teraz trafia do sprzedaży.

20170223091759_63708.jpg

Co ciekawego w nowym Note?

• ekran 5,5 cala
  • wersja 3/32 GB
  • grafika Adreno 506
  • procesor Snapdragon 625 (ośmiordzeniowy) o taktowaniu 2 GHz
  • skaner linii papilarnych
  • tylny aparat - 13 mpx (niestety nie wiem, jaki sensor)
  • przedni aparat - 5 mpx
  • bluetooth 4.2
  • wersja Global (czyli z językiem polskim)
  • bateria 4100 mAh

Warto zainteresować się tą wersją ze względu na zastosowany procesor - Qualcomm. Podstawowa wersja Redmi Note 4 była wyposażona w procesor MediaTek (do którego mam stosunek co najmniej nieprzychylny, także ze względu na aktualizacje). 

Xiaomi często wypuszcza do sprzedaży różne wersje swoich telefonów. Różnice nie są wielkie, czasem znikome. Jest to także problematyczne dla userów, bo zdarza się, że sami nie wiedzą, jaki sprzęt posiadają. 

Sprzęt można kupić za ok. 184$ tutaj: Gearbest.com

• Like 1

IMHO na ibg wychodzi lepiej bo i ubezpieczenie od VAT i szybka wysylka i gwarancja 2 letnia czesciowo w PL. No i w koncu dostepna wersja w calosci czarna. Cena raptem o 15$ wyzsza niz u goldiego, czyli parzac na to co oferuje ibuygou okazja.

Jesli ktos sie zastanawia to brac, bo niedlugo zmiany na IBG i gwarancja bedzie dodatkowo platna 10/15$. 

IBG.JPG

Edited by PurpleHaze

3 minuty temu, tpawel napisał:

Zdążył się już dorobić nawet global Version z lte800

Redmi PRO by TT

O globalu pisałem. Szczerze powiedziawszy, jak teraz patrzę, jest też wersja RMN4 ze snapdragonem, tym samym, co tutaj, a nie tylko z tym Helio. 

1 godzinę temu, don_kamillo napisał:

MediaTek (do którego mam stosunek co najmniej nieprzychylny, także ze względu na aktualizacje). 

Przecież to nie wina MTK, tylko xiaomi - inni producenci aktualizują swoje słuchawki na MTK...................

Przecież to nie wina MTK, tylko xiaomi - inni producenci aktualizują swoje słuchawki na MTK...................

A mi się wydaje, że to jednak MTK nie wypuszcza sterownikow/binarek. Poza tym, Galakty w którymś temacie podsumował MTK. Skopiuję jego wypowiedź i będę wklejal w tematach o MTK.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this