Skocz do zawartości

Zabijanie procesu wiadomości SMS


mis_82

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu nie dochodziły do mnie smsy, próbowałem walczyć z tym problemem z siecią, nie przyniosło to żadnych rezultatów.

Przez przypadek odkryłem ze podczas zamykania wszystkich otwartych okien za pomocą krzyżyka jak na rysunku poniżej, aplikacja zabija wszystkie procesy zwalniając pamięć RAM, niestety tak zabija pewne procesy że nie potrafią samoczynnie powstać i np. wiadomości SMS nigdy już nie dochodziły.

Czy jest jakaś opcja żeby samoczynnie proces się uruchamiał.

blad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie używasz aplikacji domyślnej do obsługi smsów, tylko zewnętrznej, spróbuj w Panel Sterowania => Uprawnienia Aplikacji => Autostart, ustawić uprawnienie do autostartu dla używanej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2017 o 10:55, @GUTEK@ napisał:

Jaką masz wersję MIUI ?

MIUI by xiaomi.eu 8.1 (stabilna)

8.1.2.0(MHQCNDI)

Dnia 7.03.2017 o 13:05, McG napisał:

Jeśli nie używasz aplikacji domyślnej do obsługi smsów, tylko zewnętrznej, spróbuj w Panel Sterowania => Uprawnienia Aplikacji => Autostart, ustawić uprawnienie do autostartu dla używanej aplikacji.

Właśnie o początku mam problem z smsami i zacząłem używać innych aplikacji, wsumie zostałem teraz na TEXTRA. i muszę pamiętać aby nie zabijać wszystkich procesów.

Co do Autostartu to jest ustawiony, pierwsze to zrobiłem, niestety nie wstaje tak jak powinna.

Nawet dodam że zabija proces z dzwonienia, bo jak ktoś do mnie dzwoni to on już ma z 2 sygnałki a mi dopiero proces wstaje i ja dostaję sygnałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...