Jump to content

Opinie o ali_Trade_HK


Recommended Posts

Ja też mam zamiar kupić Mi5 (albo Honor 8, jeszcze nie jestem pewny). Również widziałem oferty tego sprzedawcy na allegro i chciałbym wiedzieć, czy jest wiarygodny. Nawet pytałem jaki jest okres gwarancyjny na firmę, odpisał, że 2 lata w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłem wczoraj Mi5 za 1289zł (dziś jest już za 1299zł). Dostałem informację SMSem że kurier jutro będzie. Co ciekawe brak kontaktu mailowego po aukcji (paczka przygotowana/paczka wysłana).  Jeśli rzeczywiście nie będzie dowodu zakupu to trochę słabo, trzeba będzie go mocno atakować. 

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, nie dostałem żadnego dowodu zakupu. Przyszedł tylko sam telefon z pudełkiem oraz skan potwierdzenia tego że dokonałem wpłaty. 

Co proponujecie w takiej sytuacji zrobić? Jak może być respektowana teraz gwarancja? 

Link to comment
Share on other sites

To niesamowite jak cena potrafi rzucić na kolana, bez dowodu zakupu, od jakiejś "firmy" i przyciagnąć dziesiątki, jak nie setki Klientów miesięcznie, jak swiatło ćmy:)

Reklamacja jest pewnie respektowana, tak jak mocarstwowe deklaracje rzadu - na wiarę :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Witam,

sam zakupiłem u nich Mi5s Plus w lutym czy w marcu ale zaczyna mnie zastanawiać jedna kwestia - VATu. Oficjalnie sprzedawcą jest jakiś kolo z siedzibą w Honk Kongu. Owszem telefon jest wysłany do mnie z kraju, ale wygląda to tak jakbym ja był importerem. Czy jest możliwość, że z czasem dostanę jakiś kwit z UC o zapłatę VATu?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...