Jump to content

dots

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About dots

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.osfunapps.remoteforvectra&hl=pl
 2. dots

  MIUI 7.11.16

  @JacekBB Też mam problem z baterią.Najgorsze jest to, że po zmianie na rom na którym miałem 5-6h problem nie ustępuje.
 3. Jeśli w Orange to podobno mają awarię Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 4. dots

  AliTrade

  Na razie testuję telefon.Jak będę instalował miuiPolska to dam Ci znać.Bootloadera jeszcze nie odblokowałem, ale dostałem już pozwolenie od xiaomi(czekałem 10 min.).Jak przyjdzie twój telefon daj znać czy wszystko w porządku.
 5. dots

  AliTrade

  Po tygodniu dostałem link aktywacyjny w którym resetowałem hasło.Konto już było utworzone.
 6. dots

  AliTrade

  Telefon sprawuje się bdb, ale mam go dopiero 2tygodnie. Miuipolska jeszcze nie instalowałem.Na stronie https://panel.alicare.eu/#/ miałem już wypełnione dane telefonu, musiałem tylko podać nr. S/N .Szczegóły transakcji to nr. aukcji allegro.
 7. dots

  AliTrade

  Soft global stabilny.Zaktualizowany przez ota do 8.2.2.0.Sprawdzałem http://www.mi.com/verify/#imei_en i antutu officer.W przesyłce brak paragonu jedynie na email coś takiego
 8. dots

  AliTrade

  Czy warto u tego sprzedawcy kupić musisz sam sobie odpowiedzieć.Ja jak na razie jestem zadowolony.Nie wiem jak będzie z gwarancją, mam nadzieję, że nie będę musiał z niej korzystać.W aukcji w danych alitrade widnieje nazwisko Dmytro Mitiaiev. Przesyłka przyszła z GC Technology SP Z.O.O z Wysogotowa ul.Skórzewska 35.W google znalazłem,że pod tym adresem znajduje się siedziba goclever. Dmytro Mitiaiev pracuje(pracował) w goclever, a prezes goclever jest także prezesem GC Technology.
 9. Ziba.Kupowałem na tej aukcji.Cena potrafi się codziennie zmieniać.Więcej pisałem w wątku o AliTrade.
 10. dots

  AliTrade

  Kupiłem u tego sprzedawcy Mi5.Przesyłka dotarła do mnie na drugi dzień.Brak paragonu, w e-mailu chyba można uznać,że to faktura sprzedaży Alicare Ltd. miejsce wystawienia: HK .Wysyłka z firmy GC Technology SP Z.O.O z Wysogotowa.Pod tym samym adresem znalazłem też serwis http://naprawiamy.to/kontakt .Strona Alitrade https://alitrade.eu .Po kilku dniach otrzymałem link do aktywacji konta i po wpisaniu nr. seryjnego rejestracji produktu w https://panel.alicare.eu/#/.Tam można zgłosić naprawę gwarancyjną
×
×
 • Create New...