Skocz do zawartości

Uprawnienia, aktualizacje, dźwięki z aplikacji w tle.


PatrykLukasik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie kilku błędów które występują u mnie w telefonie takich jak :

-nie zapisujące się uprawnienia, to znaczy po jakims dniu ewentualnie dwóch musze znowu ustawiać wszystko na nowo(dymki czatu, itp)

-muzyka ktora nagle włącza sie z jakiejs aplikacji ktora nie zostala do konca zamknięta tzn dziala sobie w tle 

-kiedy przeczytam jakiegoś sms'a którego dostałem to i tak pokazuję mi dalej, że jest nie odczytany (czasami tak sie zdarza a czasami nie)

-rowniez czasami mam tak, ze kiedy odpalę jakis filmik w aplikacji facebooka i go zamknę to ścieżka dźwiękowa dalej leci(nie jestem pewien czy to wina telefonu czy aplikacji)

-jak i również czy telefon sam powinnien znajdować aktualizacje czy to, że trzeba robic to ręcznie to normalka?

 

jest możliwość naprawienia tego czy każdy ma tego typu problemy i jedyne co zostaje to czekać na aktualizacje które to rozwiążą? (Wersja MIUI 8.3 7.2.24)

Edytowane przez PatrykLukasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może jeszcze swojego Mi5s Plus nie prześwietliłem na wylot, ale co do uprawnień, to w Panelu Sterowania i opcję z Czyszczeniem musisz sobie dostosować, tak aby nie usuwała uprawnień aplikacji jak i ich ustawień :)

PS 
Właśnie doszedłem do tego, że jednak z dymkami messengera fb jestem w fazie testów :P
Jakbyś rozwikłał temat, pisz :D
Moje MIUI Global 8.0 | Stable
8.0.4.0(MBGMIDI)

Edytowane przez _PaBLiTo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało na stałe pozbyć tego problemu tak ->
Panel sterowania -> Bateria -> aplikacja oszczedziania bateri -> messenger -> zachowanie aplikacji w tle na bez ograniczeń
od tego momentu nie znikają mi już bubble headsy :)
zrobiłem też tak dla innych aplikacji, którym zmieniały się ustawienia same.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...