Skocz do zawartości

Aero2 - programy wspomagające


tas

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś, tak jak ja, użytkuje w Ryżu kartę aero i irytują go ostatnie zmiany to zainstalujcie sobie jeden z poniższych programów:.

Oczywiście nie wpisze wam kodu, ale automatyzuje cały proces rozłączania.

 

AeroFixer2
http://forum.jdtech.pl/Watek-dekapec-ty ... ogramistow

Link do instalki: https://www.dropbox.com/s/4qlwce77exsgc ... 2Fixer.apk

 

Aero2Captcha

https://play.google.com/store/apps/details?id=ks.aero2captcha.app

 

------------------------------------------------------------------------

 

Aero2Captcha posiada unikalną cechę - można dowolnie powiększać obrazek gestami, dzięki temu trudniejsze kody są łatwiejsze do odczytania.

Edytowane przez tas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa z Ryżem idealnie.

Aplikacja monitoruje kiedy Aero wywali nam połączenie z potrzebą wpisania kodu, po czym sygnalizuje to komunikatem (dźwięk, zdarzenie w pasku). Więc od razu wiadomo kiedy nie ma neta. Potem aplikacja sama się łączy ze stroną aero, wywala nam na ekranie kod, przepisujemy, potem sama restartuje połączenia i znów mamy internet. Wszystko trwa 15 sek, nigdzie nie trzeba klikać i nic otwierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się duże ułatwienie :) ale z tego co czytam to wciąż wersja rozwojowa ale warto spróbować :)

Od razu polecam dodać do autostartu (MIUI oczywiście ) bo przy czyszczeniu może nie spełniać swojej funkcji :)

Apka spełnia swoją funkcję bardzo dobrze polecam i pozdrawiam :)

Talkowane z mojego Redmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaktualizowałem 1 post o nowy działający program Aero2 Captcha.

Posiada pewną przewagę nad poprzednim Aero2 Fixer, tzn potrafi powiększać obrazki gestami oraz wydaje się mieć częste aktualizacje. Działa z Ryżem bardzo dobrze. Odświeżanie obrazka wywołuje się z menu programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tas.. działa ci Aero2 Captcha?

 

U mnie nie działa.. 
.. porównaniu z Aero2 Fixer, który działa ale przy oststnich "kapciach" nie do odczytu już nie jest tak funkcjonalny to w Aero2 Captcha:

1. wpisanie captcha skutkuje u mnie info: "podałeś złą odpowiedź. spróbuj ponownie" mimo bezbłędnego przepisania

2. captcha muszę zapisać na kartce bo po wpisaniu pierwszej litery znika bezpowrotnie z podglądu

3. po info o błędnym wpisie nie da się odświeżyć captcha (wiem gdzie jest funkcja odśwież ale nie działa)

 

Jedynym plusem możliwość powiększania captcha (czego brak w Aero2 Fixer).. ale to za mało by osłodzić porażkę ;) więc odinstalowałem i czekam na działającą u mnie wersję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z tej strony autor aplikacji Aero2 Captcha ;). Problem z błędnym rozpoznawaniem kodu Captcha został już rozwiązany, aplikacja została zaktualizowania.

Pozdrowienia

Kamil 

Jeszcze tylko edycja - nowa wersja pojawia się w sklepie z opóźnieniem od kilku minut do 24 godzin.

Edytowane przez Marrbacca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jedną wadę obydwu programów.

Chodzi i odświerzanie captchy, jeżeli stwierdzimy że jest dla nas nieczytelna.

 

Klikając odświerz w przeglądarce za 2-3 razem wskakuje ta łatwiejsza do rozszyfrowania.

Zarówno w AeroFixer2 jak i Aero2Captcha mogłem sobie klikać po 20 razy i za każdym wskakuje ta trudna z plamami w negatywie.

 

Testowane na Hongmi i ZTE V965

Edytowane przez Graffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ej, ale powiedzcie - czemu na telefonie (Przegladarka, Aero2 Captcha i AeroFixer2) kod do przepisania wyświetla się wraz z czarną plamą a jak udostępniam internet do kompa przez WiFi tether to wpisując kod w przeglądarce mam mega ułatwione zadanie - bo to łatwa do odczytu captcha i za pierwszym razem udaje się wpisać??

 

Dodam że te captcha co wyświetla się na telefonie (z plamą) za nic w świecie nie chce uznać że wpisałem poprawnie, około 20-30 prób i dopiero zaskakiwało, no jakaś parodia. Tracić 10-15 minut by mieć neta na 1h? Ktoś za to powinien beknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale powiedzcie - czemu na telefonie (Przegladarka, Aero2 Captcha i AeroFixer2) kod do przepisania wyświetla się wraz z czarną plamą a jak udostępniam internet do kompa przez WiFi tether to wpisując kod w przeglądarce mam mega ułatwione zadanie - bo to łatwa do odczytu captcha i za pierwszym razem udaje się wpisać??

 

Dodam że te captcha co wyświetla się na telefonie (z plamą) za nic w świecie nie chce uznać że wpisałem poprawnie, około 20-30 prób i dopiero zaskakiwało, no jakaś parodia. Tracić 10-15 minut by mieć neta na 1h? Ktoś za to powinien beknąć.

Od czasu wprowadzenia nowej captchy przez Aero programy nie działają.. czekamy na aktualizacje.. 

Fakt, ze teraz captcha na stronie jest łatwa do odczytania ale do tej pory miałem potrzebę góra 4-5 razy na dzień wpisać kapcia a teraz.. masakra, co godzinę zrywa łącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy program uwzględniający nowe kody

 

Aero2 Asystent

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cuplesoft.aero2&hl=pl

 

.. ma problem z restartem przy dual.. wyłącza transmisję danych ale jej nie włącza.. trzeba to zrobić manualnie.. szkoda.. a było tak blisko ;)

Edytowane przez maszgo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu wprowadzenia nowej captchy przez Aero programy nie działają.. czekamy na aktualizacje.. 

Fakt, ze teraz captcha na stronie jest łatwa do odczytania ale do tej pory miałem potrzebę góra 4-5 razy na dzień wpisać kapcia a teraz.. masakra, co godzinę zrywa łącze.

 

 

No ale plamy w kodzie pokazują się nawet w standardowej Przeglądarce, zdjęcia jak to u mnie wygląda w linku niżej:

 

http://1drv.ms/1joDAEl

 

Parodia, weź się rozczytaj z takiego syfu, nawet na 4,7" tragedia.

 

Byłyby screeny ale to LG gt540, w Alcatel One Touch Idol (dual sim) wygląda tak samo... 

 

Aero2 Asystent stestuję później, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale plamy w kodzie pokazują się nawet w standardowej Przeglądarce, zdjęcia jak to u mnie wygląda w linku niżej:

 

http://1drv.ms/1joDAEl

 

Parodia, weź się rozczytaj z takiego syfu, nawet na 4,7" tragedia.

 

Byłyby screeny ale to LG gt540, w Alcatel One Touch Idol (dual sim) wygląda tak samo... 

 

Aero2 Asystent stestuję później, dzięki.

 

ale te plamy to już przeszłość.. nie ma takich kodów.. są takie jak poniżej:

captcha.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh przeszłość, jeszcze przedwczoraj je musiałem wpisywać ;)

 

Mam nadzieję że zostaną na dłużej te przekreślone, ew. wprowadzą łatwiejsze, teraz za pierwszym razem wpisuję ten kod z "Aero2 Asystent", dobry program, daje radę.

Edytowane przez checkmate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dzisiaj zamieściłem aktualizację aplikacji Aero2 Captcha obsługującą nowy format kodów (wprowadzony 15 maja).

Błąd z restartem połączenia na urządzeniach dualsim jest mi znany, ale jest bardzo ciężki do rozwiązania. 

Najłatwiejszym sposobem na zaradzenie mu jest zamiana kart sim w slotach, niestety ale aktualizacja poprawiająca to być może nie będzie możliwa do zrealizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero2 Captcha po aktualizacji działa bez większego problemu.. restart w zdecydowanej większości jest ok.. czasem trzeba włączyć transmisją danych ale dziś zdarzyło mi się to tylko raz .. mam nadzieję, ze to nie przypadek tylko stała niezmienna i już tak pozostanie :D

Edytowane przez maszgo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne programy restartują prawidłowo więc to raczej nie jest skomplikowane. Szefie, liczymy na ciebie! :)

Jeśli znasz rozwiązanie na wymuszenie restartu połączenia na wybranej karcie SIM to proszę podziel się ze mną ;). Przeczytałem już o tym dziesiątki stron - obsługa dwóch kart sim jest ukryta głęboko w Androidzie i nie są publicznie dostępne metody to obsługujące. Do tego różne urządzenia mogą mieć różne metody które pozwalają na wybór konkretnej karty SIM więc napisanie uniwersalnej funkcji jest tym trudniejsze, jeśli w ogóle możliwe...

Piszesz o innych programach - możesz dać mi znać który z nich działa prawidłowo na dwóch kartach sim niezależnie od tego w których slotach się znajdują? Muszę to zobaczyć na własne oczy :D

Edytowane przez Marrbacca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...