Jump to content

Gdzie kupić Xiaomi redmi note 3 pro?


Marco98
 Share

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym stać się posiadaczem Xiaomi, ale nie jestem do końca ukierunkowany jeśli chodzi o wersje (Dla mnie wystarczająca jest 2/16) oraz miejsce zakupu. Chciałbym oczywiście żeby było jak najtaniej a przy tym najbezpieczniej. W sklepie proline widnieje jeszcze kwota 900 zł, ale chciałbym żeby ktoś objaśnił I wskazał najbardziej opłacalną opcje. Myślę też nad sklepami banggood, gearbest I aliexpress. Chciałbym także uniknąć vatu I wybrać najkorzystniejszą opcje. Liczę na pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Nie zamknąłem się tylko na RN3P. Celuje w jak najlepszy stosunek jakości do ceny. Mam budżet do ok. 1000 zł. przy czym zależy mi żeby cena była raczej jak najniższa, ale wiadomo, że nie chce mieć cegły. Zależy mi na szybkości działania I dobrej jakości odtwarzanego obrazu. Nie jestem człowiekiem, który jest w stanie wydać więcej niż 1k na telefon, ale spodziewam się już dobrej jakości. Tymbardziej od xiaomi (jeśli macie coś lepszego to możecie polecać)

Link to comment
Share on other sites

To może Redmi Pro z ekranem OLED? https://aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Pro-Prime-64GB-ROM-Mobile-Phone-MTK-Helio-X25-Deca-Core-5-5/311331_32729053069.html
Jakość ekranu na wysokim poziomie, wykonanie też, wydajność bardzo dobra, większa pamięć 3GB RAM + 64GB ROM, cena od 202 do 220$ (zależy od koloru) + 10$ za wysyłkę SSM, czyli razem od 879 do 953zł po dzisiejszym kursie z przelewy24.pl.

Inne sklepy nie mają jakoś lepszej oferty, chociaż niedawno na geekbuying była promocja na telefony wysyłane z Hiszpanii, nie wiem jak teraz, ceny za Redmi Note 4 w okolicach 200-220$, więc bardziej opłaca się od Goldwaya.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...