Skocz do zawartości

Google Drive na PC nie działa


RegimeOfTerror

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni nie działa mi Google Drive, ani przez Chrome, ani Firefoxa (nie ładuje strony). Oczywiście chodzi mi o PC, bo na telefonie apka działa normalnie. Przy okazji Mapy Google też nie mają street view ani nie pokazuje wyznaczonej trasy. Czy mnie coś ominęło i Google ma jakieś problemy? Czy to wina mojego kompa?

Edytowane przez RegimeOfTerror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dokładnie, wtyczka była winna, ale nie ta w przeglądarce i tylko po części ;) Tak się męczyłem, usuwałem wszystko od googla, sprawdzałem co było instalowane albo czy coś nie zostało usunięte (nie tylko ja korzystam z tego kompa), antywirusy i inne bzdety przy okazji. 

No i @Nezumi napisałeś o wtyczce... Dodam, że internet działał normalnie przez te dwa dni (oczywiście oprócz gdrive), ot tylko nie chciało mi zweryfikować konta google jak stawiałem lineage OS na telefonie (po wifi, bo po 4G poszło normalnie). Nic więcej nie wskazywało, że coś jest z netem nie tak. No i mi się przypomniało, że ostatnio były jakieś problemy z netem no i standardowo po linii najmniejszego oporu wtyczka została wyciągnięta w celu restartu modemu. Wszedłem na ustawienia routera i co pokazuje, że kabel nie jest podpięty! Chociaż był i internet normalnie śmigał. Zrestartowałem tym razem modem i wszystko działa już normalnie. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.

//Nezu: Wybacz, ale musiałem poprawić. Poprawnie jest, "Po linii najmniejszego oporu", bo przecież linia jest nieskończenie długa, więc nie może być ani najmniejsza, ani najkrótsza, ani żadne inne naj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...