Skocz do zawartości

MI3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


wchpikus

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiązaniem na zamulenia może być na początek "wipe cache/dalvik", jeśli niewiele pomoże to reset do ustawień fabrycznych, po uprzednim zrobieniu kopii zapasowej najważniejszych apek z danymi. Zamulenie może być spowodowane ogólnym zaśmieceniem systemu, wtedy po aktualizacji do którejś z nowych wersji i tak może być konieczny reset do fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już musiałbyś poczytać wątki o nowych wersjach, najlepiej posty użytkowników Mi3. Bo dużo osób narzeka na drenaż baterii w najnowszych MIUIv8, ale to chyba głównie osoby, które mają skanery linii papilarnych, nie wiem czy ten problem z baterią dotknął też Mi3. Ja zostaję jeszcze na razie na 5.11.5, na tej wszystko mi działa jak trzeba, uciążliwych błędów nie ma. A że nie do końca podobają mi się zmiany w MIUIv8, tak wizualne jak i funkcjonalne, stąd na razie odpuszczam. Tak jak pisałem - spokojnie możesz odświeżyć aktualnie używaną wersję i zamulenie powinno zniknąć. Jest jeszcze możliwość, że któraś apka Ci bruździ, i po resecie jak przywrócisz dane z kopii będzie to samo. Ale to można łatwo sprawdzić, bo jak będziesz przywracał z kopii to możesz stopniowo, nie wszystkie dane od razu, i ewentualnie coś wyłapiesz.

Edytowane przez mars28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...