Jump to content

[7.1.2][OFICJALNY] LineageOS 14.1

Daviteusz
 Share

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Dnia 27.08.2017 o 12:11, mariusz.ur napisał:

Na wersji z 23.08 nie działają mi dane mobilne . To samo po instalacji na czysto . 

Ja mam Kate i wszystko działa tylko modem instalowałem z ostatniego stable miui:). Na najnowszym miui polska coś bateria szybko padała. 

Hej

mam problem z polaczeniem bt miedzy zegarkiem skmei 1250 poprzez aplikacje "sports+". zegarek sparowany i polaczony manualnie dziala ale po jakims czasie sie rozlącza i nie moze polączyć samo znowu. to samo jak odejdę od komórki i wrócę to już nie łączy samo. Tak jakby coś z bt było uwalone. Na MIUI najnowszym to samo było dlatego zainstalowałem LOS ale tutaj ten sam błąd... na Huawei p8lite wszystko działa bezproblemowo. Czy jakieś propozycje rozwiązania problemu ?

Dnia 24.08.2017 o 14:45, Demon3 napisał:

Ja akurat na daily polecam ViperOS, spokojnie wytrzymuje na baterii 2 dni :) 

Rozumiem że dalej masz ViperOS i według ciebie najlepszy jest? Obecnie mam miui 9 7.8.31 closed beta i zastanawiam się nad customem który będzie w pełni sprawny, stabilny i nic się nie wysypuje. Do tego żeby jeszcze bateria ciut lepiej działała. Miui 9 zapowiada się lepiej ale jeszcze z miesiąc trzeba chyba poczekać na coś fajnego. Co polecisz i ewentualnie jak zainstalować żeby było dobrze?

Dnia 3.09.2017 o 23:35, Pawel978 napisał:

Rozumiem że dalej masz ViperOS i według ciebie najlepszy jest? Obecnie mam miui 9 7.8.31 closed beta i zastanawiam się nad customem który będzie w pełni sprawny, stabilny i nic się nie wysypuje. Do tego żeby jeszcze bateria ciut lepiej działała. Miui 9 zapowiada się lepiej ale jeszcze z miesiąc trzeba chyba poczekać na coś fajnego. Co polecisz i ewentualnie jak zainstalować żeby było dobrze?

Testowałem wiele custome rom'ów. Ale najbardziej do gustu przypadł mi viperos, wiadomo są gusta i guściki. Przy cięzkim używaniu bateria mi pada po 1,5 dnia, przy normalnym wytrzymuje do 2 dni. Jeszcze do tej pory nic mi się w nim nie wysypało a siedzę na nim ponad miesiąc, adaway działa bez problemu tak samo jak np dolby atmos i inne dodatki. ViperOs jest oparty na LineageOS'ie s tego co zauważyłem tyle że ma sporo więcej ustawień :) a no i obsługuje motywy substratum.

A żeby bateria ci lepiej trzymała trzeba będzie chyba powrócić do miui7 :( sam miałem jakiś czas temu taki zamiar,bo gdy używałem romu dev 6.4.14 bateria wytrzymywała mi spokojnie 2-3 dni i prawie 9h sot, ale tem rom jest znacznie stabilniejszy także zrezygnowałem :)

Dnia 3.09.2017 o 23:35, Pawel978 napisał:

Co polecisz i ewentualnie jak zainstalować żeby było dobrze?

Tutaj masz cały tutek, sam z niego korzystałem i lepiej nie jestem w stanie ci odpowiedzieć :) zwłaszcza najlepiej widać na filmie co i jak

https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/

Jak już wrzucisz twrp to idzie z górki.

ViperOS dla KENZO https://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/development/rom-viperos-t3613688

Osobiście nie instalowałem tylko pozycji "Latest firmware" bo przesiadałem się z najnowszej (najgorszej) wersji miui 7.7.20. więc nie widziałem takiej potrzeby :)

A tak poza tematem, miui 9 ma już profile baterii jak to było w miui 7 ? :)

Edited by Demon3

Dnia 5.09.2017 o 05:00, Demon3 napisał:

A tak poza tematem, miui 9 ma już profile baterii jak to było w miui 7 ? :)

Dzięki :) miui 9 póki co to nie różni się od miui 8 ostatniego praktycznie niczym, ciut szybszy jest ale zupełnie nic więcej.

Edited by mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post...?

• 3 weeks later...

Mam zainstalowane lineage os na moim Redmi note 3 pro 2GB
Ciągle użeram się z brakiem pamięci RAM (Wykorzystanie sięga 1.8GB z 1.8GB)
Mało trzyma na baterii i są problemy że czasami potrafi się ostro przyciąć i nie idzie nic zrobić.
Przesiadłem się z MIUI bo mi ciągle apki w tle wywalało. Tutaj już się tak nie dzieje ale za to mam problemy podane powyżej.
Instalowałem normalnie (wipe i potem plik zip razem z gapps)

• 2 months later...
  • 1 year later...

Witam. Wybaczcie, że pytam, ale nie udało mi się odnaleźć odpowiedzi a właściwie to pierwszy raz myślę nad przesiadką z Miui. Mogę normalnie go zainstalować na Redmi Note 3 SE i będzie wszystko działało? Głównie Romy wychodzą na Kenzo. adrian72411 napisał coś o wgraniu modemu. Z góry dziękuję za pomoc

• 1 year later...