Skocz do zawartości

jak przywrócić ikonę na pulpit


robo7

Rekomendowane odpowiedzi

Zniknęła mi z pulpitu ikona kontakty (taka niebieska z zarysem postaci), aplikacja jest a ikony nigdzie nie ma. Jak można przywrócić ikonę na pulpit np. z aplikacji. Niby mogę wejść do kontaktów poprzez zakładkę w aplikacji telefon, ale się przyzwyczaiłem do oddzielnej ikony kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką reakcję - ikona się jednak znalazła na innym pulpicie. Chyba więc nie można jej skasować przez przypadek? To byłoby pocieszające.

Aczkolwiek pytanie pozostaje: czy można i jak można dodać do pulpitu ikonę z aplikacji w telefonie, dotychczas pojawiała mi się sama przy instalacji aplikacji ze sklepu, a gdybym chciał mieć dwie ikony od tej samej aplikacji na różnych pulpitach, czy jest to możliwe?

A tak na marginesie nie mam najmniejszego pojęcia co to jest wipe cache/dalvik, więc na drugi raz nie będę wiedział jak zacząć ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat
1 godzinę temu, robo7 napisał:

Dzięki za szybką reakcję - ikona się jednak znalazła na innym pulpicie. Chyba więc nie można jej skasować przez przypadek? To byłoby pocieszające.

Czyli zamiast najpierw sprawdzić telefon, postanowiłeś naśmiecić troszkę na Forum... A co tam... Założę sobie nowy wątek...

Za kolejną tego typu sytuację otrzymasz ostrzeżenie.

Wątek zamykam a Ty szukaj informacji na Forum i zadawaj pytania w istniejących wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...