Skocz do zawartości

Źle działający dotyk


jojo78

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami naciskając   jakąś  aplikacje  włączają  sie 2   lub  3  nie  wciskane  tak  samo  pisanie na klawiaturze wpisujacdana  litere wpisuja  sie 3 inne.

Czy  moze  byc  to  spowodowane szkłem hartowanym   czy  może  być  wina  softu bądź sprzętu   i czy  kos miał podobny przypadek ??t

Screenshot_2017-01-19-13-46-04-098_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się czy by nie odesłać  go na gwarancje   do CHIN

Ktos  wie  jak  wygląda procedura   bądź  czy  jest  jakiś  serwis  w Polsce
Aha telefon  dostałem  jako prezent


Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 




 

Edytowane przez jojo78
poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

Chciałabym odświeżyć temat. Mam podobny problem. Telefon mam od półtora miesiąca i od tego czasu założone szkło hartowane. Problem pojawił się dopiero jakiś tydzień temu (szalejąca klawiatura, otwieranie innych aplikacji). Nie zdejmowałam jeszcze szkła, bo z dyskusji wynika, że i tak problem powraca. Zastanawiam się, czy warto próbować i je zdejmować, czy też przywrócić ustawienia fabryczne, czy po prostu na gwarancję oddać. 

Może ktoś miał podobnie i w jakiś inny sposób udało się to rozwiązać? 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Źle działający dotyk
  • 2 miesiące temu...

Witam. Nie znalazłem odpowiedzi w wyszukiwarce a podobne problemy innych ludzi się troche rożnią a więc chciałbym przedstawić swój problem.
Kupiłem ostatnio Redmi 3s, po kilku godzinach uzytkowania zaczęły się samoistne kliki w prawym górnym rogu wyświetlacza, trwa to juz kilka dni a ostatnio zaczęło sie nasilać i przenosić również na inne części ekranu. Dotyk sprawnie działa, telefon nie upadł, nie zamokł, nie naklejałem hartowanego szkła, zerwałem tylko folijke. Wgrałem polską wersje MIUI.
Spotkał się ktoś kiedyś z takimi 'dolegliwościami' ? Wina uszkodzonego digitizera czy może jednak coś innego prostego do wyeliminowania?

Wersja MIUI: MIUI 8.6 by xiaomi .eu 7.6.8 (rozwojowa)
Wersja Android: 6.0.1 MMB29M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mam jeszcze jedno pytanie bo zamawiałem telefon od Ali_Trade_HK i on oferuje gwarancje ale nie spotałem się jeszcze z żadna opinią na jej temat w internecie i nie wiem, korzystal ktoś kiedyś z niej? Bez strachu odesłać czy raczej przygotować się na naprawe na własną ręke? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...