Jump to content

Proste pytanie: mi4, mi4c, redmi 3s?


r00baq
 Share

Recommended Posts

Mi4 mi4c czy redmi 3s?

Ma być szybki w pracy na kilku aplikacjach jednocześnie, szybkie przechodzenie między wieloma oknami, i sprawne przeglądanie witryn net. Oraz w miarę w najniższej cenie wiec na pewno w zestawieniu 2/16. I Żeby podziałal z 3 lata. 

Wizualnie nie ważne, bo i tak będzie w silikonowym case. 

Będę dźwięczny :)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Mam MI 4 od ponad pół roku i nigdy mnie nie zawiódł. Jest bardzo szybki, nic się nie tnie. Nie gram, więc na ten temat nie mogę nic powiedzieć. Nigdy nie miałem problemu z pamięcią RAM. Wersja 2/16. Mimo pojawienia się wielu nowości nie myślę o zmianie. Wykonanie na 5+. Nic nie trzeszczy nie odstaje. Polecam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, r00baq napisał:

Ktoś coś o mi4c? Byłbym wdzięczny bo na goldway juz zacząłem rozmawiać o rozbiciu przesyłki na dwie paczki, gdyż chce zamówić 4szt dla rodzinki 

No ale czego oczekujesz, masz caly dzial o mi4c na forum gdzie ludzie opisuja dzialanie, wystepujace problemy itd...

Link to comment
Share on other sites

O, czyli bede zadowolony z któregokolwiek z tych. 

Jeszcze jedno. Który najlepszy w stos cena/jjakość? Lub czy warto z redmi3s dopłacać te parę zł (lub $ u goldwaya)  do mi4c? 

Edited by r00baq
Link to comment
Share on other sites

Zależy czego potrzebujesz. Jak ładny ekran, dobry aparat Mi4c jest ok, ale ma bardzo nieudanego Snapdragona 808, wprawdzie jak jest chłodny to jest szybki, ale strasznie się nagrzewa, traci połowę wydajności i zużywa mnóstwo baterii. 3,5-4,5h SOT to max, włączysz grę telefon po chwili parzy i połowę krócej trzyma. Redmi 3s ma brzydki ekran 720p, niepodświetlane przyciski, jest wolniejszy, gorszy aparat, ale działa. Te 8h-10h SOT wyciągnie. Mimo że zwykle odradzam wszystkie dziadostwa na Cortexach A53 to 3s w tym porównaniu jest lepszy. Według mnie jednak lepiej dołożyć te $10 do RN3P. Wydajniejszy niż Mi4c, nie grzeje się i ma równie dobry czas na baterii co 3s. Najlepiej sprzedający się telefon, sam dźwignął pozycję Xiaomi na rynku indyjskim. Przez to ma też duże wsparcie społeczności w postaci custom romów itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...