Jump to content

Problem ze słyszalnością

Obcy
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu, w wielu wersjach ROMu, miewam na moim Mi3 poważne problemy ze słyszalnością mnie przy słabym zasięgu w T-Mobile. Co ciekawe ja słyszę rozmówcę doskonale, ale on mój głos "poszarpany". Robiłem diagnostykę mikrofonów i wszystko z nimi OK.

U mnie jest to samo, podobno jest to związane z redukcją szumów, która nie działa poprawnie i nie można jej wyłączyć. Na ogół jest dobrze, ale czasem są takie problemy jak piszesz. Rozmówcy narzekają że słabo słyszą i mój głos jest "poszarpany", także przy bdb poziomie sygnału.

Na androidzie 4.4 było jeszcze dobrze, lub domyślnie w opcjach dźwięku odszumianie było wyłączone. Później już nie było możliwości wyłączenia odszumiania, ani nie można łatwo wrócić do androida 4.4. Na 2G podobno powinno być lepiej, ale nie widzę sensu męczyć się na 2G, no i mój Mi3 trafił do szuflady. Szkoda się wnerwiać, a na Xiaomi nie prędko się ponownie zdecyduję. Wolę żeby aktualizacje były raz na rok i działały tak jak należy, a nie co tydzień i ciągle jest coś nie tak.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...