Skocz do zawartości

Bootloader problem..


Ptrrk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie ! 

Mam problem z bootloaderem w swoim Redmi Pro. Kupilem go u glodwaya na aliexpres i chce sie pozbyc Romu ktory jest wgrany przez sprzedawce bo to jest jakas istna tragedia.. Napisalem do Xiaomi z prosba o odblokowanie bootloadera i otrzymalem zgode 2 stycznia. Problem w tym ze dzis jest 7 styczen a ja nadal nie moge odblokowac urzadzenia. Non stop w programie pisze mi ze nie mozna zweryfikowac urzadzenia " couldn't verify device". Jak to u was bylo z odblokowaniem bootloadera? Byl ktos w podobnej sytuacji co ja ? Pozdrawiam ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pmedela nie widze zebys mial dopisek "moderator" wiec nie wiem skad ta troska o stan forum. Jesli powtorzylem pytanie zadane wielokrotnie to przepraszam z gory administracje. Ale to moj pierwszy XIaomi i jestem troche poirytowany juz na starcie tym telefonem. Nadal podtrzymuje i czekam na jakas odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ptrrk napisał:

Witam Panowie ! 

Mam problem z bootloaderem w swoim Redmi Pro. Kupilem go u glodwaya na aliexpres i chce sie pozbyc Romu ktory jest wgrany przez sprzedawce bo to jest jakas istna tragedia.. Napisalem do Xiaomi z prosba o odblokowanie bootloadera i otrzymalem zgode 2 stycznia. Problem w tym ze dzis jest 7 styczen a ja nadal nie moge odblokowac urzadzenia. Non stop w programie pisze mi ze nie mozna zweryfikowac urzadzenia " couldn't verify device". Jak to u was bylo z odblokowaniem bootloadera? Byl ktos w podobnej sytuacji co ja ? Pozdrawiam ! 

" couldn't verify device" pojawia się zawsze gdy jest jakiś problem, a jaki problem masz z odblokowaniem bootloadera jest podane pod tym napisem, więc podaj jaki masz problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. " Current account is different from the account info on the device " . Czytalem o tym i jedyne co znalazlem to zeby czekac 10 dni a inni znowu pisza ze wersja oprogramowania "Stable" powoduje taki problem. ;P Wyjezdzam w nast tyg i nie styknie te 10 dni do mojego wyjazdu a chcialbym przed wyjazdem ogarnac ten telefon bo jest uzyteczny ale w 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ptrrk napisał:

Dzieki za odpowiedz. " Current account is different from the account info on the device " . Czytalem o tym i jedyne co znalazlem to zeby czekac 10 dni a inni znowu pisza ze wersja oprogramowania "Stable" powoduje taki problem. ;P Wyjezdzam w nast tyg i nie styknie te 10 dni do mojego wyjazdu a chcialbym przed wyjazdem ogarnac ten telefon bo jest uzyteczny ale w 50%.

Oznacza to że nie wgrałeś systemu oficjalnego China Dev, na tym co masz od goldwaya nie odblokujesz bootloadera (zakładając że jest zablokowany)

Pobierz instalator ADB/Fastboot

Podłącz telefon z fasboot do PC, wpisz komendę fastboot getvar all i zobacz co pokazuje przy Unlock Bootloader (yes czy no)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze: bootloader unlocked : no 

Czyli do odblokowania.. Moglbys napisac/podeslac linka gdzie znalezc ten system developerski pod moj model? Instalowalem 3x Rom ale na szajsungu a tam inaczej sie to odbywa z tego co zauwazylem czytajac te rozne tutoriale o wgrywaniu Romu na xiaomi. ;p

 

P.S Juz wszystko mam dzieki za pomoc Wojtek. :)

Edytowane przez Ptrrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ptrrk napisał:

Pisze: bootloader unlocked : no 

Czyli do odblokowania.. Moglbys napisac/podeslac linka gdzie znalezc ten system developerski pod moj model? Instalowalem 3x Rom ale na szajsungu a tam inaczej sie to odbywa z tego co zauwazylem czytajac te rozne tutoriale o wgrywaniu Romu na xiaomi. ;p

 

P.S Juz wszystko mam dzieki za pomoc Wojtek. :)

Tylko żebyś się nie zapędził :P i nie wgrywał jak aktualizacje, musisz wgrać za pomocą SP Flash Tool i odpowiedni pod to room

http://en.miui.com/thread-326882-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...