Skocz do zawartości

Przelogowanie na Inne konto xiaomi z poziomu telefonu


deamian_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie. 

Szukam rozwiazania, szukam i nie moge odszukac. 

Sprawa wyglada nastepujaco:

Moja druga polowka korzysta z Mi5s, wczoraj go odblokowalem, ale w trakcie unlocka bylem zalogowany na moje konto Xiaomi.

Po postawieniu najnowszego romu nie widze opcji zalogowania na inne konto. Przy pierwszym uruchomieniu byla wylacznie opcja podania hasla.

 Pytanie: jak w telefonie przelogowac sie na inne konto xiaomi? 

 

Dzieki za pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Acid napisał:

Ustawienia - Xiaomi i na dole masz wyloguj.

Wysłane z mojego MI 5
 

o. Nie muszę "odpinać" telefonu od konta na stronce xiaomi itp ? Wystarczy w telefonie kliknac "wyloguj"  i podac dane logowania do drugiego konta ? Przy pierwszym uruchomieniu nie moglem zmienic nazwy uzytkownika, obawialem sie ze jestem "uziemiony" i zwiazany z kontem z ktorego odblokowalem bootloader. 

Pieknie dziekuje za pomoc  !

 Jak wroce z pracy to sprawdze czy dziala. Jesli wszystko przejdzie gladko, to temat do zamkniecia. Dzieki ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deamian_pl napisał:

Witam was serdecznie. 

Szukam rozwiazania, szukam i nie moge odszukac. 

Sprawa wyglada nastepujaco:

Moja druga polowka korzysta z Mi5s, wczoraj go odblokowalem, ale w trakcie unlocka bylem zalogowany na moje konto Xiaomi.

Po postawieniu najnowszego romu nie widze opcji zalogowania na inne konto. Przy pierwszym uruchomieniu byla wylacznie opcja podania hasla.

 Pytanie: jak w telefonie przelogowac sie na inne konto xiaomi? 

 

Dzieki za pomoc :-)

Usunąć telefon z konta Xiaomi. Zrobić wipe all w TWRP. Przy konfiguratorze utworzyć nowe bądź zalogować na konto żony. Jak to zrobić, znajdziesz na Forum. NIE MA KONIECZNOŚCI ZAKŁADANIA NOWEGO WĄTKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...