Skocz do zawartości

Redmi note 3 pro - kupno na Allegro


cadabra

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie kupił, jak dla mnie za dużo negatywnych komentarzy. Do tego w opisie jest napisane że posiada najnowszy soft "Miui 8 Polska" w co wątpię, bo do tego trzeba odblokować bootloader, a dalej że system jest w pełni spolszczony i oparty na Miui Polska, więc pewnie jakiś wielojęzyczny syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cadabra napisał:

Hej, czy kupno telefonu na tej aukcji to dobry wybór

Dosyć tanio, jak na zakup w Polsce, a czy dobry? Ja bym mimo wszystko poszukał bym wersji SE z b20 LTE.

Napisałeś w dziale Redmi 3/pro a to zupełnie inny telefon.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FromWP napisał:

Dosyć tanio, jak na zakup w Polsce, a czy dobry? Ja bym mimo wszystko poszukał bym wersji SE z b20 LTE.

Ale czy to jest jakaś duża różnica przy normalnym użytkowaniu? Chodzi mi o to, żeby telefon płynnie działał bez zawieszania. Używam tylko kilku aplikacji, żadnych gier itp.

7 minut temu, Pepso94 napisał:

Ja bym nie kupił, jak dla mnie za dużo negatywnych komentarzy. Do tego w opisie jest napisane że posiada najnowszy soft "Miui 8 Polska" w co wątpię, bo do tego trzeba odblokować bootloader, a dalej że system jest w pełni spolszczony i oparty na Miui Polska, więc pewnie jakiś wielojęzyczny syf.

Ktoś w komentarzu napisał, że "Nie jest to soft MiuiPolska, tylko MiuiGlobal z językiem Polskim ", czyli co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, cadabra napisał:

Ale czy to jest jakaś duża różnica przy normalnym użytkowaniu? Chodzi mi o to, żeby telefon płynnie działał bez zawieszania. Używam tylko kilku aplikacji, żadnych gier itp.

Przy użytkowaniu, grach itd nie. Jedynie przy dostępie i jakości internetu mobilnego. Jak nie używasz żadnych gier, to zastanów się nad Redmi 3s z polskiej dystrybucji, bateria, gwarancja  24miesiące w pl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, FromWP napisał:

Przy użytkowaniu, grach itd nie. Jedynie przy dostępie i jakości internetu mobilnego. Jak nie używasz żadnych gier, to zastanów się nad Redmi 3s z polskiej dystrybucji, bateria, gwarancja  24miesiące w pl. 

A jeżeli chodzi o aparat w tych telefonach to jakość zdjeć jest dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cadabra napisał:

Ktoś w komentarzu napisał, że "Nie jest to soft MiuiPolska, tylko MiuiGlobal z językiem Polskim ", czyli co?

Może to być oficjalny global od Xiaomi w co wątpię, lub przerabiany system który tylko z nazwy jest global bo ma wiele języków. Większość sprzedawców sprowadzając telefony nie raczy się pofatygować żeby wgrać oficjalny global tylko sprzedają telefony z już zainstalowanym syfiastym systemem który niby jest przetłumaczony, ale może przysporzyć trochę problemów. Jeśli chcesz mieć pewność, że telefon będzie z oryginalnym globalem to najlepiej zrób tak jak wspomniał kolega wyżej; polska dystrybucja.

Edytowane przez Pepso94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...