Skocz do zawartości

Jak ukryć root dla aplikacji


pablitto83

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzis bank zablokował mi juz używanie starszej wersji apki ktora nie sprawdzala czy trl jest zrootowany. Wylaczenie root w uprawnieniach nie pomaga, apka nadal krzyczy ze tel ma roota.

Czytalem ze sa sposoby/apki ktore ukrywaja roota dla innych aplikacji.

np to

forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2607273

Jako ze nie jestem ekspertem, to nie bardzo rozumiem co i jak. Zna ktos metode na ukrycie roota na miui?

Testowalem sposob z linku, pka barclaysa ktora byla testowana pozytywnie, nadal krzyczy ze jest root. No chyba ze nowa wersja barclays'a glebiej szuka roota.. Czy pozostaje wgranie wersji stable na drugi system, zdaje sie ze w wersji stock nie ma opcji do rootowania tel, jest tylko w wersji developerskiej jak sie nie mylę.. O ile to pomoze, bo przeciez system plikow jest ten sam, poza tym jest to dosc nieporeczne rozwiązanie

Tap Tap from my MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos chyba robie robie nie tak, tylko nie wiem co. Zainstalowałem zgodnie z instrukcją wsm, reset, mi-tool, aktywowalem go w wsm, potem rootcloak dla exposed, reset, aktywowany w wsm, aplikacja bankowa juz byla w default. Odpalam apke i dalej krzyczy ze tel ma roota.

Co dziwne, dodalem w mitools opcje do power menu, zeby pokazywalo mozliwosc przejscia na drugi system, i nie pokazuje..

qa7ymu7u.jpg

uhasevuz.jpg

ytu7yguh.jpg

7yqaqu7a.jpg

avyqatem.jpg

Na ostatniej fotce dodalem dodatkowe biblioteki exposed, bez zmian (resetowalem tel). Co jeszcze moglo pojsc zle? wszystkie moduly w najnowszej wersji, pierwszy raz instalowane, system 4.2.21 bez mi core

Ogonkow tez nie ucina, mimo iz w mi tool opcje ta zaznaczyłem

Tap Tap from my MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. Bede wiec dalej z paczki korzystal.

Dlaczego nie dziala mi rozszezone menu? To powinno dzialac akurat.. Bo nie wiem, czy cos sie pokrzaczylo i robic full wipe, co z reguly pomaga, czy tez ja robie cos nie tak. Najbardziej chodzi mi o rootcloak, ale poszerzone menu tez bylo by mi przydatne

Tap Tap from my MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abyja3u5.jpg

tyle mam w menu power pod restartem. Brak dodatkowej opcji przelaczania systemow. Telefon oczywiscie kilka razy restartowany, odznaczalem i zazbaczalem ponownie ta opcje w mitool. Wczesniej kombinowalem z cydia, moze tam mi cos pomieszalo. Bede mial chwile to zrobie full wipe, wowczas powinno ruszyc

Tap Tap from my MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y7y2aren.jpganude4a5.jpg

aplikacja barclays. jest w aplikacjach domyslnych. Wiec wszystko wg. instrukcji , i mimo ze apka ponoć testowana i działa, to nadal krzyczy ze jest root

Tap Tap from my MI2

-- 17 mar 2014, o 20:27 --

Dziś próbowałem na stable rom, nadal kicha, mimo wyczyszczenia danych aplikacji, reinstalacji na stable rom, nadal krzyczy że jest root..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...