Vergiliusz Opublikowano 14 Grudnia 2016 Opublikowano 14 Grudnia 2016 Witam, od jakiegoś czasu mam problem z wysyłaniem i odbieraniem MMS. Zresetowałem ustawienia APN i wpisałem je od nowa ale teraz mimo że wydają się prawidłowe to nie mam automatycznego odbierania ani wysyłanie MMS jeżeli nie mam włączonej transmisji komórkowej. Telefon mam w heyah ale w opcjach mam ustawienia i dla internetu i dla MMS APN HEYAH i T-mobile. Czy ktoś byłby łaskaw i podesłał może screena z własnych ustawień w tej sieci?
Rekomendowane odpowiedzi