Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z wysyłaniem i odbieraniem MMS. Zresetowałem ustawienia APN i wpisałem je od nowa ale teraz mimo że wydają się prawidłowe to nie mam automatycznego odbierania ani wysyłanie MMS jeżeli nie mam włączonej transmisji komórkowej.

Telefon mam w heyah ale w opcjach mam ustawienia i dla internetu i dla MMS APN HEYAH i T-mobile.

Czy ktoś byłby łaskaw i podesłał może screena z własnych ustawień w tej sieci?

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...