Skocz do zawartości

Redmi 3s usuwa zdjęcia kontaktów i problem z transmisją


grzymala100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dwóch tygodni  jestem użytkownikiem Redmi 3s zakupionym na aliexpres.  Z początku wszystko było pięknie, ale na dzień dzisiejszy zauważyłem że telefon po  "uruchom ponownie"  usuwa zdjęcia dodane do kontaktów, oraz od kilku dni pojawiły się problemy z transmisją danych czasem przez godzinę nie mogę się połączyć mimo że w rozwijanym pasku jest włączona to symbol na ekranie nie pojawia się lub pojawia się i jest nie podświetlony wtedy też brak połączenia, zauważyłem też że czasem nie mogę wykonać połączenia wychodzącego, przez długi czas jest "łączenie" bez żadnego sygnału po czym "połączenie zakończono". Sim mam z plusa i na zwykłym telefonie nie miałem nigdy problemów z połączeniami. 

wersja androida 6.0.1 MMB29M

MIUI 8 Global 6.12.1 Beta

Czy ktoś obecny na forum miał podobne usterki, czy jest jakiś sposób aby to naprawić, proszę o podpowiedź co z tym fantem zrobić?

Edytowane przez grzymala100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem usuwania zdjęć faktycznie rozwiązany, pozostała transmisja danych i połączenia, co do transmisji i połączeń zauważyłem że  rano i po powrocie z pracy w domu wszystko śmiga jak należy a gdy jestem w pracy masakra przez pół dnia nie mogłem dzwonić ani nie docierały do mnie połączenia, o transmisji nie wspomnę, za 15 minut po powrocie do domu znów wszystko działa. Zaczynam podejrzewać czy aby winna nie była nowa  karta sim  wymieniona na potrzeby telefonu na mikro. Jutro wezmę inny smartfon i sprawdzę co się dzieje.

Niestety sim dziala  poprawnie cos nie tak jest z telefonem. Czy jest do tego modelu jakis poradnik jak wgrac poprawny Rom?

właśnie znalazłem kolejne poszlaki usterki okazuje się że gdy pojawia się problem z łącznością i przełącze preferowane sieci na 2G a następnie z powrotem na 3G lub na LTE to znów na jakiś czas wszystko dziala. Czy ktoś może mi powiedzieć co jest grane czy to jest właśnie wina Romu?

 

Edytowane przez grzymala100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...