Jump to content

grzymala100

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by grzymala100

 1. kamilp2p możesz napisać po kolei jak zrobić opisane zmiany w jakie zakładki wejść itd. Z moich obserwacji wynika że gdy telefon ustawimy na preferowane sieci 2G to z połączeniami nie ma problemu ale internet wtedy padaka.
 2. Według cytowanego forum żadne kombinacje z oprogramowaniem nie dały efektu, ale widać tylko w Polsce mamy tak wybitnych fachowców, uderz w stół a nożyce się odezwą, nie które wypowiedzi wskazują silne parcie na promowanie tego produktu, zamiast jasno i wyraźnie ostrzec innych o możliwych problemach. Zexon72 jeżeli jest jak mówisz to może zmierzysz się z moim egzemplarzem chętnie go podeślę.
 3. Witam, zmuszony usterką nowo zakupionego Redmi 3s przez aliexpres, przekopałem zagraniczne fora i okazuje się że usterka jest globalna i na dzień dzisiejszy xiaomi nie potrafi jej naprawić, chodzi o gubienie zasięgu gdy telefon zejdzie na moment do 2G nie potrafi po powrocie zasięgu wrócić do 3G i LTE zajmuje to nawet do godziny, jeżeli ręcznie nie przestawię sieci na 2G to nie mogę nawet wykonać połączenia, telefon jest bezużyteczny w tym momencie nawet gdy ktoś chce zadzwonić do mnie!!! Internet przy 2G też nie działa. Prowizorycznym rozwiązaniem które właśnie testuję jest włożenie drugiej karty sim do slotu, podobno może być nawet nie aktywna, pozostaje dyskomfort korzystania z dwóch kart i co gorsza brak możliwości włożenia karty pamięci bo slot zajęty przez drugi sim. Poniżej tłumaczony opis z jednego z forum: [Dyskusja] 420 POTWIERDZONE nadal nie FIX w sieci DROP NUMERZE R 3S PRIME! # 1 3807172| 00:27, wrz-28-2016 | Promować | | Idź do odpowiedzi brak. Ten post był edytowany przez Saloufardos na 18:43, gru-10-2016 deweloperzy Xiaomi jesteś poważny? Czy to właściwy sposób firma traktuje swoich klientów? JESTEŚMY 420+ osób potwierdzona, a liczba wciąż się liczy. Mamy nasze telefony i faktycznie są one bezużyteczne bez 3g / 4g, nie możemy nawet nawiązać połączenie z powodu spadku sygnału do połączeń alarmowych tylko. Mamy już próbował migać wielu romy bez pozytywnych rezultatów. Czy ktoś może nam powiedzieć odpowiedzialnie o naturze problemu? Czy sprzętowa to, czy to oprogramowanie jest firmware, będzie kiedykolwiek być ustalona? Jak długo trzeba czekać na poważne odpowiedzi lub naprawić? Powinniśmy wrócić nasze telefony i poprosić o zwrot pieniędzy? To jest mój pierwszy telefon Xiaomi, mam nadzieję, że nie ostatni. Jestem bardzo sfrustrowany o sposób spółka taka duża traktują nas klientów. Czekam na odpowiedź jak najszybciej. Błąd / problem jest zgłoszone i potwierdzone przez wielu użytkowników tutaj http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=320293
 4. Problem usuwania zdjęć faktycznie rozwiązany, pozostała transmisja danych i połączenia, co do transmisji i połączeń zauważyłem że rano i po powrocie z pracy w domu wszystko śmiga jak należy a gdy jestem w pracy masakra przez pół dnia nie mogłem dzwonić ani nie docierały do mnie połączenia, o transmisji nie wspomnę, za 15 minut po powrocie do domu znów wszystko działa. Zaczynam podejrzewać czy aby winna nie była nowa karta sim wymieniona na potrzeby telefonu na mikro. Jutro wezmę inny smartfon i sprawdzę co się dzieje. Niestety sim dziala poprawnie cos nie tak jest z telefonem. Czy jest do tego modelu jakis poradnik jak wgrac poprawny Rom? właśnie znalazłem kolejne poszlaki usterki okazuje się że gdy pojawia się problem z łącznością i przełącze preferowane sieci na 2G a następnie z powrotem na 3G lub na LTE to znów na jakiś czas wszystko dziala. Czy ktoś może mi powiedzieć co jest grane czy to jest właśnie wina Romu?
 5. Witam, od dwóch tygodni jestem użytkownikiem Redmi 3s zakupionym na aliexpres. Z początku wszystko było pięknie, ale na dzień dzisiejszy zauważyłem że telefon po "uruchom ponownie" usuwa zdjęcia dodane do kontaktów, oraz od kilku dni pojawiły się problemy z transmisją danych czasem przez godzinę nie mogę się połączyć mimo że w rozwijanym pasku jest włączona to symbol na ekranie nie pojawia się lub pojawia się i jest nie podświetlony wtedy też brak połączenia, zauważyłem też że czasem nie mogę wykonać połączenia wychodzącego, przez długi czas jest "łączenie" bez żadnego sygnału po czym "połączenie zakończono". Sim mam z plusa i na zwykłym telefonie nie miałem nigdy problemów z połączeniami. wersja androida 6.0.1 MMB29M MIUI 8 Global 6.12.1 Beta Czy ktoś obecny na forum miał podobne usterki, czy jest jakiś sposób aby to naprawić, proszę o podpowiedź co z tym fantem zrobić?
×
×
 • Create New...