Skocz do zawartości

Problem z kartą SIM


liki22

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

od tygodnia mam problem z kartą sim, mianowicie sprawa wygląda tak: w randomowym momencie dostaję komunikat że karta sim została wyjęta, a za jakiś czas znów telefon ją widzi i są do dość skrajne odstępy czasowe czasami jest to parę godzin a czasem kilka sekund. Ma ktoś jakis pomysł na rozwiązanie tego problemu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapytam jeszcze w jakiej jesteś sieci i jak zasięg ? Ja miałem podobny problem z poprzednim smartphonem z kartą w sieci PLAY.

Bardzo słaby zasięg w mojej lokalizacji i często przełączało mnie między BTSami, do roamingu lokalnego i właśnie też miałem takie rozłączenia brak karty i tylko połączenia ratunkowe. Sprawdź czy wymuszając np. 2G czy 3G będzie jakaś różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, liki22 napisał:

Orange, problem w tym że do tej porty było wszytko ok, a telefon w ogóle nie widzi karty jak się rozłączy więc nie da się nic ustawić

Chyba jedyna rada to przywrócić telefon do stanu początkowego, czyli Miflash , TWRP i ROM od xiaomi.eu. Żebyś był pewien że masz domyślne ustawienia.

Jeszcze sprawdź kodem *#*#4636#*#* w pierwszej opcji Informacje o urządzeniu jest opcja wyłącz włącz radio czy to coś zmienia.

34afe5a3eda278cd5f5cf334eeec71ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...