Skocz do zawartości

Xiaomi mi max aktualizacja


Nikusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłam dzisiaj Mi max'a i nie potrafię go zaktualizować, po ściągnięciu przez update podczas instalowania telefon sie wyłącza i włącza sie z nie zainstalowana aktualizacja. Update *zip tez nie daje rady. 

Czy moglby mi ktos pomoc? 

Ps. Jestem blondynka, takze prosze o jasne i logiczne wytłumaczenie co mam zrobić by zaktualizować telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja, a właściwie wgranie systemu na nowo z pełnym formatem telefonu jest nie tylko potrzebna, ale KONIECZNA! 

W telefonie masz zainstalowane tzw syfmiui w którym jest mnóstwo syfu - wyskakujące reklamy to pryszcz - system ten może zawierać spyware i wysyłać Twoje dane z telefonu w otchłań internetu. 

Także zalecam bezzwłocznie wgrać nowy system z poziomu komputera za pomocą programu MiFlash z zaznaczoną opcją flash_all. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nikusia napisał:

http://android.com.pl/artykuly/71413-poradnik-jak-wgrac-miui-8-xiaomi-mi-max/ 

Czy korzystając z tego poradnika uda mi sie wgranie nowego romu?

Nie chciało mi się czytać całego poradnika,ale czemu oni użyli tą dziwną wersje MiFlash? 

Poradnik ogólnie jest o tym jak zainstalować system Global czyli system który posiada OTA (aktualizacje systemu przez internet) no ale mamy coś takiego jak Xiaomi.eu który będzie lepszy ale żeby go zainstalować trzeba pewne dodatkowe operacje wykonać.

Mogę pomóc z instalacją :) sam posiadam ten model i miałem Global Stable,Xiaomi.eu i alternatywne systemy na które się przerzuciłem.

Jeszcze ten poradnik każe włączyć debugowanie USB,po co? jak bez tego uda się.

W poradniku też nie napisano jaki konkretnie ma być system pobrany :-( 

To jak wrócisz z pracy to napisz do mnie na PW żebym zajrzał do tematu :)

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiFlash konieczny nie jest o ile odblokowanie BL przejdzie. To nie "syfmiui", ale lepiej go zmienić, dla własnego spokoju. 

A Panów @Redmi2 oraz @majdan12 proszę, aby udzielali jasnych. konkretnych odpowiedzi w 1 poście, a nie prowadzili sobie dyskusji między sobą "o niczym". Taka tylko moja prośba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

MiFlash konieczny nie jest o ile odblokowanie BL przejdzie. To nie "syfmiui", ale lepiej go zmienić, dla własnego spokoju. 

A Panów @Redmi2 oraz @majdan12 proszę, aby udzielali jasnych. konkretnych odpowiedzi w 1 poście, a nie prowadzili sobie dyskusji między sobą "o niczym". Taka tylko moja prośba :).

postaram się na PW takie rozmowy prowadzić.

Co to się stało że kilka postów zniknęło?

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie,może Ty Redmi odpowiesz?Jesteś długo w tematach miui i xiaomi.Kiedy według Ciebie może być 7.0 dla mi maxa?Mam global dev i czy będzie on dla globala dostępny jak się pojawi przez OTA?Teraz są chyba beta testy,ile to może zająć dla chińczyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...