Skocz do zawartości
  • 0

Gdzie najlepiej kupić Mi5 64GB (koniecznie wersje czarną)


Kicker

Pytanie

Cześć!

Jestem tu nowy, ale produktami Xiaomi interesuje sie od dłuższego czasu. Chciałbym was zapytać, gdzie (w miare bezpiecznie) można zakupić Mi5 koniecznie wersje czarną 64GB. Orientowałem się na IBG i tak przy obecym kursie dolara wychodzi 1350zł, na allegro są oferty ze sklepów tutaj polecanych (ale także też czytałem negatywnie o nich) za 1250-1300zł.  Proszę o pomoc w wyborze najbezpieczniejszej i najkorzystniejszej opcji drodzy forumowicze ;) Wiem, że zbliża się czarny piątek i mogą być jakieś promocje, ale i tak chciałbym usłyszeć wasze opinie :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na xiaomi.com.pl/aze.com.pl znalazlem dzisiaj promocje na wlasnie Xiaomi Mi5 64Gb czarnego za 1350zl, czyli mniej niz na IBG, bo tam po dodaniu ubezpieczenia za VAT wychodzi 1400zl, ale niestety przy dodawaniu do koszyka wychodzi ze brak produktu na magazynie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba IBG z tego wydaje sie najpewniejszy, bo daja gwarancje w serwisie i ma dobre opinie. U goldiego z ddatkowa gwarancja za 20$ wychodzi tyle samo co w IBG. U innych np. Xon24 poczytalem za duzo negatywnych opinii, plus odpisali mi na email, ze nie beda juz miec czarnego mi5 w sprzedazy

Screenshot_2016-11-26-09-01-11-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

odnawiam temat. chciałbym przejść z mojego wysłużonego mi3 na mi5. Czy dostanę gdzieś czarny mi5. przeleciałem całem aliexpress i nie znalazłem. na allegro jest tylko jeden tel i to w cenie 1600zł.

Edytowane przez Sliwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
48 minut temu, Sliwek napisał:

odnawiam temat. chciałbym przejść z mojego wysłużonego mi3 na mi5. Czy dostanę gdzieś czarny mi5. przeleciałem całem aliexpress i nie znalazłem. na allegro jest tylko jeden tel i to w cenie 1600zł.

3 miesiace temu byl problem, nie liczylbym na to ze cudownie ktos odkopal karton z czarnymi mi5. 

Jesli cokolwiek sie pojawi, lub gdzies jest to pojedyncze sztuki. Mi5 nie jest juz produkowany, wiec raczej nie bedzie nowej dostawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Albo dołożyć kilka $$ do Mi5S, bo jak pamiętam to ceny czarnego Mi5 jeszcze niedawno zaczynały się od 280-290$, więc tyle co nowszy model. Tyle, że czarnego koloru też nie ma. Generalnie czarne Xiaomi jaki model by to nie był, jest droższy od innych od 10 do wuj wie ile $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tam gdzie ja kupuję jest Mi5 3GB ram,64 GB w tej chwili kosztuje 870zł tylko taki minus że jest tylko biały kolor.No i 12 miesięcy gwarancji w Chinach,ale jeśli zakup jest przez PayPal to w trakcie gwarancji PayPal pokrywa koszty wysyłki dopuki jest gwarancją.

Jest jeszcze Mi5s 3/64(tylko kolor złoty) za 981zł.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 godzin temu, darson008 napisał:

Tam gdzie ja kupuję jest Mi5 3GB ram,64 GB w tej chwili kosztuje 870zł tylko taki minus że jest tylko biały kolor.No i 12 miesięcy gwarancji w Chinach,ale jeśli zakup jest przez PayPal to w trakcie gwarancji PayPal pokrywa koszty wysyłki dopuki jest gwarancją.

Jest jeszcze Mi5s 3/64(tylko kolor złoty) za 981zł.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Kolega archeolog?

Cytat

 

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
 

A co kolega ma do Mi5?

Było pytanie o Mi5 więc podaję najtańsze ceny w Chinach.

Od siebie dodam że lepiej poszukać telefonu z 2017 roku i minimum średnia półka.

 

PS. Jest MI6 w przedsprzedaży cena w tej chwili 1631zł kolor do wyboru.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, darson008 napisał:

A co kolega ma do Mi5?

Było pytanie o Mi5 więc podaję najtańsze ceny w Chinach.

Od siebie dodam że lepiej poszukać telefonu z 2017 roku i minimum średnia półka.

PS. Jest MI6 w przedsprzedaży cena w tej chwili 1631zł kolor do wyboru.

Nie mam nic do mi5, ani do zadnych innych telefonow.
Zobacz na date powstania watku, oraz na ostatni post przed twoja odpowiedzia. Temat nieaktualny conajmniej od 5 miesiecy, w jakim celu go odkopywac?

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...