Skocz do zawartości

Motyw Quiet by EVO Design Lab


Renegade

Rekomendowane odpowiedzi

Aha.. No tak. Ale w sumie to pomyśl, przecież to nic nie szkodzi ani nie kosztuje. Nie musisz synchronizowac z Xiaomi nic jeśli nie chcesz. Ale to i tak jest wygoda z uwagi na te Motywy. Mi dodatkowo się podobało to jak bez problemu i wysiłku przeszedłem z MI2 na MI3. Dzięki synchronizacji nie musiałem nic robić bo wszystko przeszło na nowy telefon.

Wysłane z mojego MI 3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki ZduneX25 , to motyw, który chyba na dłużej zagości u mnie :D

Acid, po części masz rację (nic nie kosztuje, wygoda, itp), ale staram się nie zakładać kont gdzie popadnie jeżeli nie muszę, póki co z Xiaomi nie chcę się wiązać (ale nie mówię nie), jeden troll w postaci Google chwilowo mi wystarczy.

Co do motywów, cierpliwość popłaciła, Internet nie lubi nakazów i zakazów, tak jak Ci pisałem, że zaraz znajdzie się sposób na te motywy, no i mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu cos u nich zlego sie dzieje na serwerach, mam tak samo.

Stronka zamula, plików nie da się pobierać. Nie widać też żadnego niusa o stanie awarii. W takim razie czy ktoś mógłby udostępnić jakiś theme (coś w stylu "moto blur", albo "ozgurce-en"), albo chociaż jakieś fajne ikony? Proszę. Swoją drogą dziwne że nie ma jakiejś alternatywnej drogi pobrania darmowych tematów, które wcześniej były dostępne na xda i ogólnie, zachciało się im DRM :x

Mam jeszcze jedno pytanko, do jakiej wersji MIUI należy wrócić, aby instalować tematy bez żadnych problemów? Mam na dysku kopię MIUI v5 3.11.1, ale nie wiem czy się nada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...