Skocz do zawartości

zarządzanie diodą powiadomień


Deazmont

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje aby dioda mrugała mi gdy dostanę SMS, ale nie używam systemowej aplikacji a dokładnie HoverChat. Zanim miałem Xiaomi używałem aplikacji Led light manager i wszystko ładnie działało. Na miui wszystko na początku wyglądało w porządku. Dałem wszystkie uprawnienia, blokadę do nie wyłączania, autostart. Ale pomimo to po pewnym czasie po prostu przestało działać. Grzebałem w ustawieniach i pomogło tylko przeinstalowanie aplikacji do diody, ale wystarczyło wyłączyć i włączyć telefon i znowu wszystko przestaje działać. 

Ktoś ma jakiś pomysł jak skutecznie ustawić powiadomienia diody na stałe? Dodam że mam Xiaomi mi5 i zainstalowane MIUI Polska, jeżeli to coś pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyłączonym managerze i włączonym samym powiadomieniu Led w ustawieniach przy HoverChat całkowicie brak reakcji diody przy odebraniu smsa. Moim zdaniem coś się gryzie z managerem i chciałbym to coś wyeliminować bo tego managera używam nie tylko do SMS ale i kilku innych aplikacji, a pisze o smsach bo to mi najłatwiej testować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...