adrian95 Opublikowano 11 Listopada 2016 Opublikowano 11 Listopada 2016 Witam, zakupiłem Xiaomi Redmi 3, przy połączeniu z routerem trwa uwierzytelnianie, za chwile jest napisane "Problem z uwierzytelnieniem" następnie sieć jest "Zapisana" i tak w kółko. Wersja MIUI to: MIUI Global 7.1 (stabilna) Co mam zrobić żeby wifi działało?
FromWP Opublikowano 11 Listopada 2016 Opublikowano 11 Listopada 2016 46 minut temu, adrian95 napisał: Co mam zrobić żeby wifi działało? Zresetuj router, zresetuj telefon i powinno zadziałać. Jak nie to wgraj nowszy rom bo jak nawet masz oryginalny eu to 7.1.3 był pierwszą wersją dla Redmi 3.
Rekomendowane odpowiedzi