Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zakupiłem Xiaomi Redmi 3, przy połączeniu z routerem trwa uwierzytelnianie, za chwile jest napisane "Problem z uwierzytelnieniem" następnie sieć jest "Zapisana" i tak w kółko.

Wersja MIUI to: MIUI Global 7.1 (stabilna) 

Co mam zrobić żeby wifi działało?

Opublikowano
46 minut temu, adrian95 napisał:

Co mam zrobić żeby wifi działało?

Zresetuj router, zresetuj telefon i powinno zadziałać. Jak nie to wgraj nowszy rom bo jak nawet masz oryginalny eu to 7.1.3 był pierwszą wersją dla Redmi 3.

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...