Skocz do zawartości

Piston 3 Pro - trójprzetwornikowy następca kultowych Pinson 3


kamil9

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Xiaomi zaprezentowało nowy model Pistonów. Piston 3 Pro. Są to trójprzetwornikowe słuchawki o paśmie przenoszenia 20Hz-20kHz. W słuchawkach są dwa przetworniki dynamiczne - większy do basów i średnicy, mniejszy do tonów wysokich. Przetwornik armaturowy wspomaga przetworniki dynamiczne w równoważniu dźwięku. Keval z kabla zostanie zamieniony na TPE. 

Opis produktu z GearBest pozwala również przypuszczać że w Piston 3 Pro powróci lubiane z wcześniejszych wersji etui na słuchawki ;) 

http://bit.ly/2fyP2yL

Edytowane przez kamil9
Nowe informacje /11.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marcin19883 napisał:

Czułość słuchawek gorsza, bo 98dB niż irony hibrid, które mają 101dB

 

Czyli tyle ile w Piston 3 :) Do kabla nie jestem pewny też czy będzie zmiana na lepsze :( Nie widziałem na YouTube testów wytrzymałościowych TPE takich jak dla kevlaru :(

Ze względu na to że moje Dual Drivery nie żyją w poniedziałek zamówię sb Pistony 3 Pro, zobaczymy czy trzymają jakość! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Czyli tyle ile w Piston 3  Do kabla nie jestem pewny też czy będzie zmiana na lepsze  Nie widziałem na YouTube testów wytrzymałościowych TPE takich jak dla kevlaru
Ze względu na to że moje Dual Drivery nie żyją w poniedziałek zamówię sb Pistony 3 Pro, zobaczymy czy trzymają jakość!


Za 30$? Trochę drogo. Ja poczekam jak spadną do 15$. Za tyle kupiłem irony hybrid

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marcin19883 napisał:

Za 30$? Trochę drogo. Ja poczekam jak spadną do 15$. Za tyle kupiłem irony hybrid

 

Po pierwsze to bez słuchawek do szkoły/autobusu tygodnia nie przeżyje :P

Po drugie, używając punktów za recenzje GearBest masz już $24.50, a ja ostatnio od nich dostałem jeszcze $8 zwrotu :) Czyli płacę $16.50 :D

Po raz pierwszy jestem tak zainteresowany zakupem, a jednocześnie jego bardzo niepewny. Przy mnie słuchawki muszą być bardzo wytrzymałe bo po prostu umiarają, kevlar spełniał to zadanie, aż do przypadkowego spotkania z nozyczkami. :D Ciekawe jak będzie z tym nowym kablem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kamil9 napisał:

Po pierwsze to bez słuchawek do szkoły/autobusu tygodnia nie przeżyje :P

Po drugie, używając punktów za recenzje GearBest masz już $24.50, a ja ostatnio od nich dostałem jeszcze $8 zwrotu :) Czyli płacę $16.50 :D

Po raz pierwszy jestem tak zainteresowany zakupem, a jednocześnie jego bardzo niepewny. Przy mnie słuchawki muszą być bardzo wytrzymałe bo po prostu umiarają, kevlar spełniał to zadanie, aż do przypadkowego spotkania z nozyczkami. :D Ciekawe jak będzie z tym nowym kablem ;)

Trzeba było mieć zapasówki :) Ja mam Pistony v3 rok używane, jako zapasowe. A obecne ironki, jako główne, niecały rok.

To ty dużo kupujesz, jak tyle ci się uzbierało punktów.

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marcin19883 napisał:

Trzeba było mieć zapasówki :) Ja mam Pistony v3 rok używane, jako zapasowe. A obecne ironki, jako główne, niecały rok.

To ty dużo kupujesz, jak tyle ci się uzbierało punktów.

Kupiłem Hybrydy jak mi lewa słuchawka padła w 3-kach :P Tak z $300 miesięcznie u nich zostawiam, a jeszcze na YT recenzje im nagrywam i tak wlatuje 250 punktów za jeden produkt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil9 napisał:

Kupiłem Hybrydy jak mi lewa słuchawka padła w 3-kach :P Tak z $300 miesięcznie u nich zostawiam, a jeszcze na YT recenzje im nagrywam i tak wlatuje 250 punktów za jeden produkt :D

Rozumiem. Dziwne, że każdemu w pistonach v3 słuchawka padła a mi nie. A ja każdego dnia używałem po kilka godzin. I to nie raz były szarpane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...