Skocz do zawartości

Nowy posiadacz Note 3 Pro i kilka pytań


kaftan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie w moje ręce trafił Note 3 Pro 2/16 (wyczytałem ,że wersja ze snap 650) choć na opakowaniu jak i w samych danych urządzenia nie ma tego dopisku PRO. 

Już przy samym uruchomieniu telefonu nie mogłem wybrać regionu Europy. Czy to znaczy, że mam telefon na inne rynki ? Co za tym idzie czy jest to jakaś gorsza wersja lub też nie będzie ona w pełni działać np. z LTE ? W zestawie miałem adapter 2A 5V ale jest chyba trafiony jak rozumiem mogę śmiało zakupić inny adapter o tych parametrach i nie będzie żadnych problemów z ładowaniem. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kaftan napisał:

samych danych urządzenia nie ma tego dopisku PRO. 

Bo to "Pro" to dopisek wymyślony przez ludzi dla ułatwienia. 

 

3 godziny temu, kaftan napisał:

Już przy samym uruchomieniu telefonu nie mogłem wybrać regionu Europy.

To nie powinno się zdarzyć. 

 

3 godziny temu, data17 napisał:

Kupiłes China version nie będzie LTE 800mhz

Nie wiadomo do końca jaką ma wersje, nawet jak ma China to nic nie przeszkadza. 

 

Gdzie zakupileś telefon? Możesz mieć syfmiui 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, TheLoseCannon napisał:

Cześć, także nie dawno kupiłem note 3 pro 2/16 i mam pytanie czy romy z wersji 3/32 również pasują do 2/16?
Jak sprawdzić dokładniej jaką mam wersje? W modelu tel mam po prostu redmi note 3.

Rn3 kate lte b20 na naklejce z tyłu jest model 2015161.Lub programem cpu-z przed pierwszym uruchomieniem wyłącz Internet bo jak się połączy to fałszuje specyfikacje

Tak Romy z 2-3gb ram są takie same ważne jest jaką masz wersje kate(se) czy Kenzo

 

Edytowane przez Snajper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...