Skocz do zawartości

M2S zamiast HOX


sierran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry przepraszam jak nie odpowiedni dział ale starałem się dobrać poprawnie :)

Jako że pierwszy post więc się przedstawię: W internecie pojawiam się pod nickiem sierran i używam miui już od kilku dobrych lat, wcześniej na HTC desire aktualnie na HTC one X. Jako że mam już dość HTC i problemów z nim chciałbym zamienić telefon na coś innego. Po moich obliczeniach wychodzi że M2S by mnie kosztował jakieś 1250zł wraz z wysyłką i tutaj moje pytanie:

Czy opłaca się zamieniać HOX na m2s? Telefony mają zbliżone parametry lecz myślę że czas na zmiany.

Jak napisałem "chaotycznie" to przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak jesteś przywiązany do MIUI. Na MI2 w praktyce masz tylko MIUI i dla niego kupujesz ten telefon. Pamiętaj, że MI2 jest trochę mniejszy, może nawet grubszy. Na MI2 nie ma problemów z bootloaderem, kernelami, s-off czy cośtam innego. Xiaomi myślę, że długo będzie wspierać ten telefon w przeciwieństwie do HTC - mimo, że Xiaomi nie aktualizuje bazy androida w trakcie danej generacji MIUI. Ogólnie wszystko przemawia za MI2.

A może poczekać na MI3? Większy od HOXa ale jako tako nowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie przekonałeś :) Jeszcze się zapytam czy idzie na mi2-s inne romy wgrywać (w sensie nie miui?).. Inaczej.. wiem że tak ale jest z tym męczarnia czy jest recovery i wszystko lata? A zamieniam bo hox jest dla mnie zbyt duży (mam bardzo małe ręce), grzeje się (nawigacja 10 min w samochodzie i samoczynny reset), mój 3 htc i 3 wadliwy (30% hoxów ma wadę z czujnikami przyśpieszenia itd). A na mi-3 sobie poczekam ;) i tak jestem "gadzeciarzem" więc telefon regularnie zmieniam raz do roku. Jeszcze jak byś mi powiedział czy płacic w normalnych dolarach i czy jeszcze słuchawki dają w komplecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...