Skocz do zawartości

Problem z mikrofonem w zestawie słuchawkowym


jerryxyz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od kilku dni posiadam Xiaomi Redmi Note 3 Pro (wersja z Sd 650, 3/32). Zakupiłem go na ibg z romem global, ale od razu wrzuciłem xiaomieu.

I pojawił się problem. Nie wiem jak było na romie global, bo nie sprawdzałem :/

Najpierw miałem wersje MIUI 6.10.13 a od wczoraj MIUI 6.11.3. Na obu jest ten sam problem. Mianowicie, jeżeli dzwonie do kogoś i chcę rozmawiać przez zestaw słuchawkowy to ta osoba mnie nie słyszy. Sprawdzałem wiele słuchawek. Org huawei od p8 lite, org xiaomi co dostałem w zestawie z RN3P, org samsunga od s7, s6, s3, s2. Na org samsunga od s2 jeszcze ktoś mnie jakoś słyszy ale mówi, że tak jakbym rozmawiał z odległości 10 metrów.

Czy moglibyście sprawdzić czy u Was też występuje taki problem? Bo teraz nie wiem czy to wina softu czy mam zepsute wejście słuchawkowe. Słuchawki są na pewno sprawne, na innych telefonach działają bez problemu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeflashowniau telefonu romem Global Stable V8.0.5.0 LHOMIDG mikrofon w słuchawkach działa (sprawdzałem na tych org xiaomi co dostałem z telefonem).

Nie mam pojęcia dlaczego na  MIUI 6.10.13 oraz MIUI 6.11.3 nikt mnie nie słyszał. Czy są jakieś ustawienia od mikrofonu w zestawie słuchawkowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...