Skocz do zawartości

nowa bateria ? trzyma Max 2,5 godz sot


Mariuszes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy sa jakies aapki ktore pokaza w jakim stopniu wyekspoloatowana jest bateria ?

moj telefon byl w serwisie na wymianie przyciskow bocznych przy okazji napisali ze wymienili baterie ale

bateria do tad trzymala 2 godziny sot teraz po tygodniowych testach w sumie  jest 2,5 godziny .obawiam sie ze to jest ta sama bateria tylko nowszy rom i zadnej wymiany nie bylo

Edytowane przez Mariuszes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości sprawdziłem tą aplikację i trochę dziwna jest. Po dwóch ładowaniach pokazuje pojemność baterii na poziomie 1600 mAh, zużycie baterii na 53-54%.
Użycie aktualne energii też jest różne - po naładowaniu odczytuje zużycie na poziomie powyżej 700 mAh, przy ok. 50-60% zużycie spada do 500-550 mAh, a im bliżej 20% to pokazuje trochę ponad 300 mAh i to nawet jeśli włączę WiFi.
Również szacowany czas pracy na baterii się zmienia i im bliżej rozładowania baterii, tym dłużej może wytrzymać telefon, oczywiście wg. tej aplikacji.
Dzisiaj sprawdzę jaka długo wytrzyma telefon do rozładowania, czy wytrzyma do rana, bo zwykle koło godziny 23 podłączam ładowarkę, a o 7 odłączam i tak codziennie.

EDIT:

Ten program jest głupi! Od 0 do 100% zmierzył pojemność 1660 mAh! W dodatku pokazuje włączony ekran przez ~2,5 godziny, wyłączony ~84 godziny i wg. niego łącznie jest to 128 godzin. :D Chyba, że program działa, tylko w elektronice/kontrolerze baterii jest coś spaprane i takie bzdury pokazuje. :/ Dla mnie ważne, że cały dzień wytrzyma na baterii. Tylko jeszcze gdzie tu dobry ekran kupić, żeby wymienić szkło...

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne mój RN2 note który jest u innego właściciela,nadal ma taki sam czas pracy na baterii.

Telefon był zakupiony na Aliexpress u Hong Kong Goldway w połowie października 2015.

Mam w domu dostęp do drugiego RN2 od tego sprzedawcy który jest z końca stycznia 2016 i bateria działa doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...