Skocz do zawartości

poważny problem z odblokowanie bootloadera


facet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Kupiłem mi5 w x-kom, więc z oficjalnej dystrybucji. Problem pojawił się przy próbie odblokowania bootloadera. Postępowałem zgodnie z instrukcjami z forum, jednak po zalogowaniu przez konto xiaomi wyskakuje mi taki oto błąd (załącznik) i nie wiem co mam dalej z tym zrobić.

Proszę o rady

Screenshot_2016-10-31-09-24-14-325_com.android.browser.png

Edytowane przez facet
Błąd w składni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam ten błąd. Podobno jakiś błąd serwerów, natomiast na innym koncie mi zadziałało, więc nie wiem od czego to zależy. Najlepiej próbować jeszcze przez kilka dni. 

4 godziny temu, SlenderJr napisał:

Otrzymałeś oczywiście pozwolenie od Xiaomi na odblokowanie bootloadera?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Ten komunikat pojawia się przy próbie złożenia formularza o zgodę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam ten błąd. Podobno jakiś błąd serwerów, natomiast na innym koncie mi zadziałało, więc nie wiem od czego to zależy. Najlepiej próbować jeszcze przez kilka dni. 
Ten komunikat pojawia się przy próbie złożenia formularza o zgodę. 

W takim razie temat jest źle zatytułowany, nie ma problemu jako takiego z odblokowaniem bootloadera bo autor nawet nie dostał pozwolenia na odblokowanie, temat powinien się nazywać "Poważny problem z uzyskaniem zgody na odblokowanie bootloadera" temat jest mylący a i z opisu problemu nie wiele wynika... Moim zdaniem w celu uzyskania informacji na temat tego akurat problemu należy zgłosić się bezpośrednio do Xiaomi bo problem dotyczy ich strony a nie problemów z odblokowaniem bootloadera...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tytuł jest mylący, ale odpowiedziałem, bo screen ewidentnie przedstawia to, co pokazuje się także mi. Od siebie dodam tyle, że na chińskiej stronie do odblokowania, formularz można wypełnić normalnie, lecz z kolei nie dochodzą sms-y. 

Co masz na myśli że nie dochodzą? A na pewno dobrze wybrany jest kierunkowy przed numerem telefonu? +48/48? Jeśli nie to spróbuj wpisać, Btw jak ja wysyłałem prośbę to strona właśnie była po chińsku i wszystko poszło ok :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady i wszelaką pomoc w tym temacie. Fakt, może tytuł posta jest niezbyt dobrze sprecyzowany, jednak proszę o wyrozumiałość, ponieważ dopiero zaczynam przygodę z MIUI i Xiaomi.

Niestety nie otrzymałem pozwolenia na odblokowanie bootloadera z powodu pojawiającego się błędu przy próbie złożenia formularza o zgodę. Nr telefonu wraz z numerem kierunkowym jest wpisywany dobrze, więc tu nie ma mowy o pomyłce. Będę jeszcze próbował, ewentualnie spróbuje się skontaktować już bezpośrednio z Xiaomi.

dzięki wszystkim za podpowiedzi co i jak, teraz przynajmniej wiem, co mogę zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, facet napisał:

Dziękuję wszystkim za rady i wszelaką pomoc w tym temacie. Fakt, może tytuł posta jest niezbyt dobrze sprecyzowany, jednak proszę o wyrozumiałość, ponieważ dopiero zaczynam przygodę z MIUI i Xiaomi.

Niestety nie otrzymałem pozwolenia na odblokowanie bootloadera z powodu pojawiającego się błędu przy próbie złożenia formularza o zgodę. Nr telefonu wraz z numerem kierunkowym jest wpisywany dobrze, więc tu nie ma mowy o pomyłce. Będę jeszcze próbował, ewentualnie spróbuje się skontaktować już bezpośrednio z Xiaomi.

dzięki wszystkim za podpowiedzi co i jak, teraz przynajmniej wiem, co mogę zrobić

Nie wiem na ile Ci to pomoże, ale jak masz zbędny numer, to załóż drugie konto. Aplikacja przeszła bez problemu na anglojęzycznej stronie. Pozwolenie dostałem w czasie nie dłuższym niż 10h. Zakładałem wieczorem, rano był sms z potwierdzeniem. Oczywiście wciąż nie mogę odblokować, bo wywala mi słynny błąd przy 50%, ale jest zezwolenie, więc i na error coś powinno się zaradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mefju266 napisał:

Oczywiście wciąż nie mogę odblokować, bo wywala mi słynny błąd przy 50%, ale jest zezwolenie, więc i na error coś powinno się zaradzić.

Sry być może głupie pytanie ale jestem lekko zielony w tym temacie i nie wiem o co chodzi. Może podeślesz linka gdzie mógłbym sobie o tym coś poczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mejfu266 pomysł z nowym kontem zdał egzamin.  W ciągu niemal godziny miałem pozwolenie na odblokowanie. Jednak pojawił się problem, bo telefon mam aktywowany na innym numerze a na innym mam pozwolenie i niestety podczas fastboota wywala błąd, że numery telefonu się różnią, pomimo zalogowania na nowym koncie i zmiany numeru. Cały czas mam aktywację na starym numerze, którego użyłem zupełnie do pierwszej rejestracji. Odblokowanie staje na 50% i tyle. nie mam pomysłu co dalej z tym zrobić

Edytowane przez facet
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...