malina

empix.pl

Recommended Posts

Dzień dobry, 

ja także się zastanawiam nad zakupem z tego sklepu Xiaomi Redmi 3 Pro. Cena na allegro jest podejrzanie niska, ale bardzo zachęcająca.

Czy @Malina otrzymałeś już przesyłkę? Jakie wrażenia? 

fcad7bc20b41e960d69ebdbe399950a6.jpg

Bootloader odblokowalem i mam ROM Xiaomi.eu Miui 8, 6.10.13

Program do weryfikacji coś mi nie działa i po numerze Imei też nie mogłem coś sprawdzić więc to olałem.

Telefon pięknie działa i miał global 8.0.2

Patrz na wynik antutu

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Przecież ma ponad 141tys pkt.-czy to nie jest wystarczająca informacja?

Przecież napisałem że mam ROM Miuipolska czyli xiaomi.eu

Co jeszcze mam weryfikowac? 

Kupowałem u nich i tydzień czekałem na telefon który został do mnie wysłany z Warszawy
Telefon super z globalem 8 do mnie dotarł
Do tego FV i możesz odliczyć podatek jeśli masz działalność
Kontakt dobry
Wysłany za pobraniem za 1485zl (miało być 1470zl-niby pomyłka i to olałem ) w wersji 64GB black.
Gratis etui i szyba - nie założyłem tego dziadostwa tylko kupiłem etui Ringke smoke black i szkło Nillkin Amazing H+ PRO - idealnie to się komponuje

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Witam, również zastanawiam się nad kupnem w tym sklepie. Interesujący mnie produkt to redmi pro 4/128. Czy ktoś kupował już u nich inny tel niż mi5? Czas dostawy dobry?

Podrób nie dają, a co do gwarancji, deklarują 2 lata na wszystkie produkty.

Czy jednak jest to rzeczywista gwarancja, tego nie wie nikt :).

WItam

Ja zakupiłem u nich Redmi 4 Pro dla żony. Wszystko jest ok. Mogę polecić. Z gwarancji na razie nikt nie korzystał chyba :)

Kupuję u nich Redmi 4 3/32GB za 820PLN. Zaktualizuję komentarz jak już dojdzie.

Dają 24 miesiące gwarancji nawet dla firm + nie znika gwarancja jak się wgra MIUI Polska, do tego mają niskie ceny, jak dla mnie miodzio

Edited by donger

Pytając o serwis otrzymałem taką odpowiedź:

serwis: Antares Polska, Warszawa,
okres gwarancji: 24 m-ce,
średni czas naprawy urządzeń: 9 dni,
procedura reklamacyjna: Klient wysyła telefon wraz z kopią faktury i dokładnym opisem usterki na swój koszt, zwrot do Klienta na koszt serwisu.
Uwaga - od 1 stycznia, nowa procedura serwisowa - dot. większości modeli Xiaomi, zamiast naprawy wymiana w przeciągu 14 dni roboczych.

Zastanawiam się czy warto zaryzykować. Kusi odbiór osobisty, cena i 2 letnia gwarancja.

Kusi mnie R4P 3/32 black, tylko dlaczego dioda na zdjęciach jest po prawej stronie, gdzie w oryginale jest po lewej? Wytłumaczy ktoś?

Miał ktoś jakieś problemy z tym sklepem? Korzystał ktoś juz u nich z gwarancji ? Deklaruja 2 lata gwarancji, pytanie czy za pół roku sklep nie zniknie...

7 godzin temu, Tom3k napisał:

Miał ktoś jakieś problemy z tym sklepem? Korzystał ktoś juz u nich z gwarancji ? Deklaruja 2 lata gwarancji, pytanie czy za pół roku sklep nie zniknie...

Powodzenia.... :D

Sklep, który musi uciekać się do spamowania Forum reklamami, z dziesiątek kont, zakładanych dla wrzucenia jednego postu. Najbardziej śmieciarska i bezczelna firma jaką znam...