zgoda150

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About zgoda150

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  s3
 1. pytanie w kwestii czarnej mi5. jak się orientuje tył telefonu to szkło lakierowane. Jak wygląda odporność na zarysowania?
 2. tylko oni nie wystawią faktury
 3. polowałem na wersje gold, dlatego nie zwracałem uwagi na x-kom. poza oficjalną dystrybucją jest jakiś pewny sprzedawc gdzie z gwarancją nie ma problemu i naprawia na ori częściach?
 4. Pytanie do posiadaczy wersji gold. Jak wrażenia z tej wersji? Samsungi w wersji złotej mego mi się podobały, ale mi5 nie widziałem na żywo i pytanie czy też wygląda świetlenie czy w tym przypadku lepiej wybrać czarny?
 5. Pytanie do posiadaczy wersji gold. Jak wrażenia z tej wersji? Samsungi w wersji złotej mego mi się podobały, ale mi5 nie widziałem na żywo i pytanie czy też wygląda świetlenie czy w tym przypadku lepiej wybrać czarny?
 6. kupował ktoś jeszcze u nich? a może ktoś już korzystał z gwarancji u nich? Zastanawiam się na zakupem, ale narazie cisz o tym sklepie
 7. Witam, Chcę zakupić MI5, lecz zależy mi na fakturze. Gdzie najtaniej i najpewniej jest zakupić z dokumentem zakupu fv?
 8. Gdzie polecacie kupić MI5 na pełną fakture vat?
 9. Jak wygląda dostępność wersji złotej? Niby już na allegro są, ale nie ma u zaufanych sklepów (interesuje mnie zakup na fv).