Skocz do zawartości

Telefon pokazuje zbyt dużą pamięć karty sd i niepoprawną nazwę


sp1204

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z kartą pamięci ADATA 32GB, po zainstalowaniu najnowszego global deva w ustawieniach pamięci jest napisane, że karta ma 33,19GB a w menedżerze plików ma ona dziwną nazwę, dokładnie to jM-^VM-VM-wM-?M-BM-^T^UM-}M-NM-E. Czy miał ktoś jeszcze taki problem? Da radę to jakoś naprawić?

Edytowane przez sp1204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie, wczoraj jedynie w telefonie robiłem format karty, w takim razie sprawdzę ją na innym telefonie i sformatuję ja komputerze. Karta jest z firmy ADATA, trochę czasu już ją używam, na początku była super a od jakiegoś czasu na RN3P zaczęły się pojawiać z nią problemy, już kiedyś telefon w ogóle jej nie czytał i trzeba było robić format, żeby w ogóle dało radę ją obsługiwać, wtedy nawet komputer jej nie czytał. A co do androida 6.0 to do wczoraj na Cyanogenmodzie też na 6.0 działała dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaję mi się że coś jest nie tak z kartą jest ale sprawdź i daj znać. Możesz wejść jeszcze w diagnostyke i zobacz co tam piszę

klikamy kilkakrotnie na „Wersję jądra” w Ustawienia > Informacje o telefonie

lub stan telefonu i sieci


*#*#4636#*#*

Edytowane przez madmax86
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie, co do działania to nie napisałem tego wcześniej, działa prawidłowo i działała też wcześniej, mi chodziło cały czas tylko o nieprawidłowe pokazywanie pojemności i nazwę karty ale nazwa po formacie jest już prawidłowa, jedynie dalej w ustawieniach zawyża pojemność ale w tej diagnostyce o której wspomniałeś pokazuje prawidłowo ilość pamięci, poczekam do następnej aktualizacji tego deva, jeśli po niej się to nie naprawi to sprawdzę na stable czy jest tam w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...