Jump to content

Kupno Redmi 3 (S?) Pro w polskim sklepie


Fugeo

Recommended Posts

Jedyny "godny" to x-kom, bo to oficjalna dystrybucja i gwarancja Xiaomi.

Reszta to w najlepszym wypadku gwarancja sklepu lub w Chinach. Ten który podałeś działa na takich samych zasadach, zwykły pośrednik, gwarancja jeśli jakaś jest trudna do wyegzekwowania, nieoryginalne części. Obecnie wg mnie to X-kom (drogo i mały wybór na razie) albo zakup bezpośrednio w Chinach. Lokalni sprzedawcy to jak dla mnie bezsens bo drogo i brak normalnej gwarancji.

X-kom drogo ale z gwarancją, Chiny tanio ale kłopot z gwarancją (odsyłanie, czekanie miesiącami)

Taptalk HM Note 1s

Link to comment
Share on other sites

Technos - fajnie jak kupujesz gorzej jak masz jakiś problem. Np. spróbuj się dodzwonić na serwis albo do działu sprzedaży. Serwis - nie ma takiego numeru a sprzedaż nie udziela informacji w sprawach serwisowych pozostaje tylko droga e-mail i czekanie na łaskawą odp. Mi udało się szczęśliwie z nimi rozstać, choć nie było łatwo. Telefon otrzymałem z wadą nie dogadałem się co do wymiany i musiałem odesłać bo na szczęście nie minęło 14 dni od zakupu. Musiałem jeszcze ponad 2 tygodnie czekać i się dopominać o zwrot kasy.

Link to comment
Share on other sites

Doczytalem do momentu kiedy napisała że wydajność się nie zwiększyła bo wynik z antutu jest taki sam:) Szybkość telefonu z większą ilością RAM polega na tym że więcej apek może w niej przechować,wiec więcej z nich nie będzie musial wczytywać od nowa. Inna sprawa że do podstawowych zadań spokojnie 2/16 starczy. Tylko czy warto dziś zaoszczędzić te 20$ na droższą wersje? Dobra karta SD 50zl kosztuje.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...