Skocz do zawartości

Klawisze funkcyjne i niedziałające czujniki


blante

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!
Mam pewien problem, otóż w moim Mi4c nie działa w 100% podświetlanie klawiszy funkcyjnych, problem jest taki że podświetlona jest strzałka wstecz a pozostałe dwa nie świecą, w nocy są minimalnie widoczne dzięki temu że świeci tylko strzałka. Ktoś wie w czym leży bubel?

Edytowane przez blante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Jeszcze pytanie odnośnie czujników... w telefonie jest taki problem, że żaden nie działa. Na przykładzie czujnika zbliżeniowego nie działa ani podczas rozmów ani jak wejdę w diagnostykę to tak samo. Problem jest z każdym z czujników tj. czujnik zbliżeniowy, oświetlenia, przyspieszenia, magnetyczny oraz żyroskop. Nie działa także funkcja sterowania krawędziami. Jedyny czujnik który działa to czujnik przypadkowego odblokowania. Telefon mam od niedawna, była tam wersja MIUI7 z grudnia, nie wiem czy na tej wersji działały bo nie zwróciłem uwagi, sam wrzuciłem aktualnie MIUI8 6.09.29. Próbowałem już full wipe, róże wersje systemu 6.09.15, 6.09.22 i aktualnie stable, wszystkie od xiaomi.eu i nic. Zero jakiejkolwiek reakcji. Myślicie, że telefon jest uszkodzony czy coś nie tak z oprogramowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...